[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

تمبر یادگاری تولیت آستان مقدس حضرت شاهچراغ(ع) منتشر شد ، روزنامه شیراز نوین

تولیت معظم آستان مقدس حضرت شاهچراغ(ع) در فهرست یک از هزار سفیران و خادمان فارس قرار گرفت. مدیرکل پست استان فارس با انتشار تمبر یادگاری، تولیت معظم آستان مقدس حضرت احمد بن موسی الکاظم شاهچراغ(ع) را به عنوان سفیر دینی و مذهبی معرفی کرد.
به گزارش روابط عمو‌می ‌پست فارس، محسن مفتح روز چهارشنبه حضرت آیت الله سید علی اصغر دستغیب تولیت معظم آستان مقدس را به دلیل چهار دهه فعالیت مستمر در زمینه فرهنگی، دینی، مذهبی و سیاسی به عنوان سفیر دینی و مذهبی معرفی کرده است.
وی ادامه داد: آیت الله دستغیب به گردن همه استان فارسی‌ها‌حق دارند و رفتار و منش پدرانه ایشان زبانزد عام و خاص است.
مدیر کل پست استان فارس گفت: همچنین نام پنج مدیر و مسئول اثرگذار و زحمتکش آستان مقدس حضرت شاهچراغ(ع) هم در فهرست طرح یک از هزار سفیران و خادمان فارس قرار گرفته است.
بر این اساس، نام دكتر سيداحمدرضا دستغيب دبير شورای هيئت امنای حرم مطهر و نماينده سابق مجلس اسلامی، دکترمحسن نعمتی معاون اجرایی و رئيس شورای مديران،
دكتر محمدمهدی شکوهی مدیر روابط عمو‌می‌ و امور بين‌الملل، حجت الاسلام محسن ابراهيمی مسئول دفتر توليت معزز و حجت الاسلام عليرضا حداديان فرمانده پايگاه مقاومت حرم مطهر به عنوان پنج خادم آستان مقدس در این فهرست قرار گرفته است.
مفتح اظهار داشت: دكتر سيداحمدرضا دستغيب به دليل نقش و تلاش بی بديل در ارتقای جايگاه حرم مطهر به عنوان سومين حرم اهل بيت در ايران اسلامی بر مبنای كلام رهبر معظم انقلاب و محسن نعمتی معاون اجرایی حرم مطهر حضرت احمد بن موسی الکاظم شاهچراغ(ع) به دلیل تلاش های اثرگذار و معناگرا و توجه به زیرساخت‌های فرهنگی به عنوان خادم توسعه و آبادانی مذهبی معرفی کرده است.
همچنین آقايان شكوهی، ابراهيمی و حداديان به دلیل نزديك به دو دهه فعاليت در راستای ترویج فرهنگ مذهبی و دینی، خادمان فرهنگی جوان استان فارس معرفی شده‌اند.
مدیر کل پست فارس گفت: ادر راستای این طرح ابتکاری، پست فارس با چاپ تمبر مدیران، نخبگان، هنرمندان، قاریان نوجوان، روحانیت، خانواده معظم شهدا و خبرنگاران به عنوان سفیران و خادمان درصدد معرفی آنان به نسل جوان و نوجوان است.
وی  ادامه داد: منشور اصلی طرح یک از هزار معرفی سفیران و خادمان الگوی گرفتن ازدانش و بینش آنان و اجرایی کردن ایده‌های نوین در جامعه است.
مفتح افزود: با اجرای معرفی سفیران و خادمان کار شناسایی نخبگان و افراد مؤثر در ارتقای شاخص‌های مختلف استان فارس آغاز شده است.
او تصریح کرد: با انتشار تمبر سفیران و خادمان عملاً فارس دارای آلبوم بهترین‌های این استان خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی