[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۷
  • دوره جدید

مجلس یازدهم خالق شرایط جدید اقتصادی خواهد بود، روزنامه شیراز نوین

منتخب مردم شیراز در واکنش به عزل ناگهانی وزیر صمت از جانب رئیس جمهور گفت: این شیوه جابجایی‌ها به اعتماد مردم خدشه وارد می‌کند.
ابراهیم عزیزی با انتقاد از نحوه عزل ناگهانی رضا رحمانی، وزیر صمت که دوشنبه شب گذشته از سوی رئیس جمهور صورت گرفت، اظهار داشت: انتظار می‌رفت آستانه صبر و تحمل رئیس قوه مجریه بیشتر از این ها باشد.
او همچنین گفت: تخریب افراد با این شیوه جابجایی، هیچ کمکی به اعتماد مردم نخواهد کرد و در عوض، موجی از نگرانی را در جامعه ایجاد می‌کند. انتظار می‌رود رئیس جمهور در این نوع نگاه خود به عزل و نصب‌ها، دقت بیشتری کند.
 منتخب شیراز و زرقان در مجلس یازدهم با اشاره به بی‌ثباتی، بی‌نظمی و پاسخگو نبودن دولت در شرایط گوناگون نیز گفت: با چنین تصمیماتی این‌گونه برداشت می‌شود که دولت قادر به رفع مشکلات مردم در بحران ها نیست.
عزیزی افزود: دولت با چنین عزل و نصبی، می‌خواهد بی‌برنامگی خود را در وزارت صمت خلاصه کند؛ در صورتی که تا به حال برنامه مدونی برای اقتصاد و تأمین معیشت مردم نداشته است.
او عزل ناگهانی وزیر صمت را اقدامی بی‌منطق عنوان کرد و اظهار داشت: تیم اقتصادی دولت ناتوان است و به نظر می‌رسد به همین دلیل رو به مسائل حاشیه‌ای آورده است. 
عزیزی در پایان نیز گریزی به مجلس یازدهم زد و خطاب به رئیس جمهور گفت: اگر منظور رئیس جمهور از این گونه اقدامات، دیکته کردن شرایط خاصی به نمایندگان مجلس یازدهم است، باید بگویم که این مجلس به تکالیف خود آشنا بوده و رسالت‌محور است؛ لذا بیشتر از آنکه مخلوق شرایط باشد، خالق شرایط خواهد بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی