[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

۲۷ اردیبهشت، یادآور نقش مهم و تأثیرگذار روابط‌عمومی‌ها است ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز:
۲۷ اردیبهشت، یادآور نقش مهم و تأثیرگذار روابط‌عمومی‌ها است 

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز در پیامی، ‌روز ارتباطات و روابط عمومی‌ را به شاغلان این عرصه تبریک گفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، در متن پیام دکتر حمید جورکش آمده است: ۲۷ اردیبهشت ماه در تقویم به نام روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی ‌نامگذاری شده است تا روزی در تقویم باشد که سختی‌ها و شیرینی‌های این شغل را بتوان بر قلم آورد.
شاغلین عرصه روابط عمومی ‌در راستای ایجاد تصویری دقیق و واقع بینانه از سازمان خود و ایجاد ارتباطات اثرگذار با مردم و به ویژه اصحاب رسانه تلاش می‌کند و در این مسیر لحظه ای از پای نمی‌نشیند. روز ۲۷ اردیبهشت، یادآور نقش مهم، تأثیرگذار و روز افزون روابط عمومی‌ها است که با بهره گیری از  مهارت، علم، هنر و دانش به قلب تپنده مجموعه‌های مختلف تبدیل شده اند و با برقراری ارتباطات درون و برون سازمانی به جایگاهی مهم دست یافته اند و بدون فعالیت آنها، سازمان‌ها و نهادها نمی‌توانند جایگاهی در افکار عمومی‌ داشته باشند.
مرحوم دکتر نطقی، بنیان‌گذار علم روابط عمومی ‌در ایران در خصوص این شغل می‌گوید که روابط عمومی ‌یک شغل اداری نیست، بلکه یک شوق اداری است، چرا که تمامی‌ فعالان در این حوزه با عشق، شور و نشاط، بهره گیری از تکنولوژی روز و ایده‌های نو و همچنین تزریق هنر و تفکر خلاق در حوزه‌ی اداری گام برمی‌دارند و روحشان با ایستایی و سکون منافات دارد و این تعریف به درستی جایگاه، وظایف و دشواری‌های شغل روابط عمومی ‌را نشان می‌دهد.
 ۲۷ اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی ‌را صمیمانه به همه همکاران سختکوشم در مجموعه شهرداری شیراز و همچنین همکارانم در سایر نهادها و سازمان‌های شیراز و ایران تبریک می‌گویم و برای آنها از درگاه پروردگار متعال بهروزی، موفقیت و سلامت آرزومندم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی