[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

هفته روابط‌عمومی‌ بهترین فرصت تعمیق ارتباطات و اعتمادسازی با مردم است، روزنامه شیراز نوین

در آستانه برگزاری هشتمین هفته روابط‌عمومی ‌در استان فارس، مدیر کل روابط عمومی ‌استانداری فارس و رئیس انجمن روابط عمومی‌ فارس، از عموم مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی ‌در بخش‌های دولتی و خصوصی درخواست کردند از تمام ظرفیت خود برای تعمیق ارتباط و اعتمادسازی با مردم استفاده کنند.
عباس باباخانی، مدیر کل روابط عمومی ‌استانداری فارس در این‌باره گفت: برای هشتمین سال است که هفته روابط‌عمومی ‌به همت فعالان این حوزه از تاریخ ۲۷اردیبهشت لغایت ۲خردادماه برگزار می‌شود و مناسب است در طول این هفته مردم و مسئولان را بیش از هر زمان دیگری با ظرفیت‌های دانش روابط‌عمومی‌ در جهت حل مسائل و مشکلات و رفع موانع موجود بر سر راه اعتمادسازی و ایجاد رضایتمندی در مردم آشنا کنیم.
رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان فارس با اشاره به شعار هفته روابط‌عمومی ۱۳۹۹ با عنوان «روابط‌عمومی ‌هوشمند، انسان سالم، جامعه سالم» گفت: تبلیغ و ترویج دستاوردهای ارتباطات سالم در یک جامعه از وظایف قطعی روابط‌عمومی‌ و از شاخص‌های پیشرفت و توسعه است.
مسعود عطایی نژاد، رئیس انجمن روابط عمومی ‌فارس نیز به شرایط ویژه جهان در حال حاضر اشاره کرد و گفت: ما نیز متأثر از این شرایط هستیم و ویروس کرونا باعث تغییرات اساسی در سبک زندگی‌ها شده است. از همین رو شایسته است همکاران عزیزمان برنامه‌های امسال هفته روابط‌عمومی ‌را با رعایت پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های صادر شده از سوی ستاد مبارزه با کرونا برگزار کنند.
مسئول ستاد برگزاری هفته روابط‌عمومی ‌فارس دیدارهای محدود حضوری و یا گفت‌وگوهای گسترده مجازی با مدیران ارشد و مسئولان استانی، برگزاری وبینارها و برنامه‌های علمی ‌بر بستر فضای مجازی و تقدیر از پیشگامان عرصه روابط‌عمومی، رسانه و سلامت را از جمله برنامه‌های هفته روابط‌عمومی ‌اعلام کرد و افزود: تأکید بر مسئولیت اجتماعی در قبال زمین و انسان، مشارکت فعال در مدیریت بحران، نقش مثبت روابط‌عمومی‌ در توسعه و ارتقای سلامت، جهش تولید و ارتقای سواد رسانه‌ای، مهم‌ترین نتایجی است که از اجرای برنامه‌های این هفته انتظار می‌رود.
وی یادآور شد فعالان روابط‌عمومی ‌متناسب با امکانات و ابزار در اختیارشان برای پربارتر شدن نتایج این هفته تلاش خواهند کرد.
باباخانی و عطایی نژاد اظهار امیدواری کردند با عادی شدن شرایط، همایش‌ها و نشست‌های علمی ‌و صنفی این حوزه همچون سال‌های گذشته برگزار شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی