[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۱
  • دوره جدید

روابط‌عمومی‌ها امروزه به مدافعان حقوق مردم تبدیل شده‌اند، روزنامه شیراز نوین

سیدعلیرضا کوثری، عضو هیئت رئیسه شورای هماهنگی شهرستان شیراز به مناسبت 27 اردیبهشت روز روابط‌عمومی‌ها گفت‌: به قول ما شیرازی‌ها، هرکجا که از چاره باز می‌مانیم و می‌خواهیم آب از آب تکان نخورد، می‌گوییم کار را دست کاربلدش بسپار.
می‌توان گفت درگذشته نه چندان دور روابط عمومی ‌حکم راضی کننده مردم و جلوگیری از تکان خوردن آب در دل مدیران را داشته؛ ولی امروزه با توسعه گسترده این رشته در کشور اهمیت بالای این واحد، خصوصاً در ادارات دولتی چشمگیر است. بعد از گذر از دوره رشد و نمو این پست سازمانی و اهمیت مدیران دولتی و خصوصی به تخصصی بودن این هنر دانشگاه‌ها به پرورش نخبگان در این زمینه روی آورده و باعث تحول در شالوده این رشته در ایران شدند. روابط عمومی‌هایی که دیروز‌ها حکم راضی کننده مردم را در ادارت و نوک پیکان تراز مالی را برای بخش خصوصی داشتند، امروزه به مدافعان حقوق مردم و سپر محافظ بدنه اداری تبدیل شده و با آگاه سازی‌ها و بیان اخبار حقیقی و انتشار مواردی که نباید از دیدگاه عموم دور بماند، این تحول را در شاخه‌های هنر هشتم به ثمر تبدیل کرده و این میوه نوبرانه شیرینیش را به کام مردم خواهد نشاند. البته اگر بعضی مشکلات و کارشکنی‌ها باعث تلخی این پیروزی بزرگ هنری نشود.
در استان فارس با درایت مدیران حرفه ای و باسابقه روابط عمومی ‌و همراهی و همدلی استاندار محترم و فرماندار خدوم شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان به ریاست استاندار فارس و ذیل آن، شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان به ریاست فرماندار شیراز تشکیل و زمینه پیشرفت، مشورت و انتقال  تجربه بین مدیران و کارشناسان روابط عمومی ‌و اصحاب محترم رسانه (که بی‌شک در این گذر تاریخی قدم استوار آنها بود که باعث ثبات روابط عمومی‌ها در ادارات گشت) گشته و زمینه همدلی و هماهنگی بیش از پیش بین ادارت استان و شهرستان را فراهم نموده است.
من به نوبه خود به عنوان عضوی کوچک از این خانواده بزرگ، این روز خجسته را به تمام ‌فعالان عرصه هنر هشتم تبریک عرض نموده و امید به توجه بیش از پیش مدیران و صاحب‌نظران استان و کشور را به این حرفه خواستارم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی