[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

روابط عمومی، حافظ منافع سازمان‌ها و نردبان ترقی مدیران است، روزنامه شیراز نوین

مدیر روابط عمومی‌ سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی فارس به مناسبت 27 اردیبهشت، روز روابط عمومی‌ها گفت: در روزهایی که به واسطه شیوع بیماری کووید ۱۹ در همه جای دنیا، ترددها، برگزاری جلسات و همایش‌ها و... به شدت کاهش یافته یا محدود گردیده، نقش و جایگاه روابط عمومی‌ها در عرصه اطلاع رسانی پررنگ تر از گذشته و وارد مسیر جدیدی شده است.
بدون شک دیگر آن نگاه تشریفاتی و سنتی که به روابط عمومی‌ در گذشته وجود داشت، به طور کلی حذف شده است و در حال حاضر مدیران روابط عمومی‌ها، علاوه بر اینکه به عنوان بازوی مشورتی و مدیریتی، تأثیر بسزایی در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی دارند، می‌توانند نردبان ترقی مدیران نیز باشند.
به عبارتی صریح تر، بدون حضور روابط عمومی، هیچ فعالیت و خدمتی انعکاس نمی‌یابد و مدیری که به جایگاه روابط عمومی ‌سازمان خود اهمیت نمی‌دهد، قطعاً در پیشبرد اهداف و مأموریت‌های خود در حوزه آگاهی بخشی و اعتمادسازی شکست خواهد خورد. فراموش نکنیم که روابط عمومی‌ها نیز می‌بایست در کمک به انعکاس حقایق و تبادل اطلاعات در چارچوب وظایف سازمانی و موازین قانونی، گام‌های مثبتی برداشته و حافظ منافع سازمان خود باشند. اینجانب به عنوان عضو کوچکی از جامعه روابط عمومی‌های استان فارس که با انعکاس فعالیت‌های سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس در دو سال گذشته موفق به کسب عنوان روابط عمومی ‌برتر در میان روابط عمومی‌های سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان‌ها گردیده ام، به رسم ادب و احترام وظیفه خود می‌دانم که ضمن گرامیداشت و تبریک این روز بر تمامی ‌فعالان عرصه اطلاع رسانی، به ويژه جامعه خدوم و پرتلاش مدیران و کارشناسان روابط عمومی ‌دستگاه‌های اجرایی استان فارس و همچنین اصحاب محترم رسانه، آرزوی تقویت و توسعه ارتباطات و اطلاع رسانی در سطح استان پهناور فارس و ارتقای جایگاه روابط عمومی‌ها را دارم.

سربلند، شاداب و سلامت باشید. با احترام، محمدرضا فتوت (مدیر روابط عمومی‌ سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس و عضو هیئت رئیسه و مسئول کمیته فرهنگی و تبلیغات شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان) ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی