[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

ظرفیت‌های پزشکی اشتغال‌زا باشد ، روزنامه شیراز نوین

رئیس کل دادگستری استان فارس در رأس هیئتی، از مجموعه بیمارستان ابوعلی سینا شیراز دیدار کرد. در این دیدار که دادستان عمومی ‌و انقلاب مرکز استان و معاون دادگستری استان حجت الاسلام و المسلمین موسوی را همراهی می‌کردند، از بخش‌های مختلف بیمارستان بازدید شد و مسئولان قضایی در جریان روند پیشرفت پروژه‌های این مرکز درمانی قرار گرفتند.
رئیس شورای قضایی استان در این دیدار تلاش هیئت امنای بیمارستان، خیرین و دست‌اندرکاران احداث این مجموعه بزرگ و ارزشمند، به ویژه دکتر ملک حسینی را ستود و از کوشش کادر درمانی این بیمارستان تشکر و قدردانی کرد و با بیان اینکه مجموعه درمانی ابوعلی‌سینا نمونه ای قابل ارائه به ایران و حتی جهان از یک جنبش خیریه موفق و کارآمد است، تصریح کرد: حجم بالای سرمایه‌گذاری خیرین، سبک معماری، مکان دلپذیر، کادر پزشکی حاذق و متعهد و تجهیزات پزشکی مناسب یک اثر ماندگار را پدید آورده است و دلیل اصلی آن نیت الهی خیرین و مدیران آن است؛ زیرا اگر اعمال ما ریشه الهی داشته باشد به درختی بارور تبدیل می‌شود و شاخ و برگ پیدا می‌کند و توسعه می یابد و ماندگار می شود. 
وی افزود: شاید خیلی‌ها در ابتدا گمان نمی کردند این بنای خیریه این قدر توسعه پیدا کند؛ اما کار خیر برکت دارد و برکت آن را در اینجا می بینید. 
عالی ترین مقام قضایی استان همچنین گفت: شیراز قطب پزشکی کشور است و ظرفیت‌های پزشکی استان باید اقتصاد و اشتغال استان را تکان دهد و تقویت کند. وی اظهار امیدواری کرد با برنامه‌ریزی مسئولان از این ظرفیت بیشتر و بهتر استفاده شود.
موسوی همچنین گفت: دستگاه قضایی آماده است از ظرفیت‌های نظارتی و قضایی خود برای حمایت از سرمایه‌گذاری در بخش پزشکی استفاده نماید.    
در این دیدار دادستان عمومی ‌و انقلاب شیراز نیز توجه بیشتر به سلامت آحاد مردم را مهم و ضروری دانست و ضمن اعلام آمادگی برای ارائه مساعدت‌های حقوقی و قضایی به این مجموعه از تلاش‌های دست‌اندرکاران این مرکز درمانی تشکر و قدردانی نمود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی