[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

آسفالت و بهسازی معابر در اولویت مطالبات مردمی‌ است ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش اداره روابط عمومی ‌شهرداری صدرا، به منظور بررسی میدانی مشکلات شهری مردم فاز 2 شهر صدرا شهردار و رئیس شورای اسلامی ‌شهر صدرا به همراه معاونان اجرایی و فرهنگی شهردار با حضور در نقاط مختلف شهر صدرا از نزدیک در جریان اجرای پروژه‌های مختلف عمرانی و آماده‌سازی مکان‌های فرهنگی قرار گرفته و مشکلات بخش‌های مختلف شهری را بررسی نمودند.
در این بازدید که در هر محله جمعی از اهالی و معتمدان آن بخش نیز حضور داشتند، معتمدان ضمن بیان مشکلات هر بخش، تلاش شهرداری را در رفع مشکلات خواستار شدند. 
در این بازدید مردم مشکلات برخی معابر از جمله هدایت آب‌های سطحی، کمبود فضای سبز، بهسازی محیط‌های فرهنگی محله‌ای، آسفالت و جدول‌گذاری و افزایش سرانه فرهنگی را مطرح نمودند. 
شهردار صدرا ضمن پاسخگویی به مشکلات مردم و اعلام آمادگی شهرداری در جهت رفع مشکلات منطقه فاز 2 گفت: رسیدگی به بحث آسفالت و فضای سبز به عنوان یکی از اساسی ترین مشکلات شهروندان به طور ویژه پیگیری و آسفالت و بهسازی معابر اصلی و فرعی و سامان دهی فضای سبز و میادین به عنوان اولویت کاری در سطح شهر اجرا خواهد شد. ایشان با اشاره به محدودیت اعتبارات و از سویی کاهش درآمدهای شهرداری به دلیل بیماری کرونا اظهار داشت: تلاش می‌کنیم با حمایت شورای اسلامی‌ شهر صدرا در حد توان مشکلات شهر صدرا را با اولویت فاز 2 در دستور کار قرار دهیم و برای رفع آن تلاش کنیم.
دکتر پرنیان با اشاره به آغاز طرح‌های عمرانی در سال 99 در فاز 2 شهر صدرا خاطرنشان ساخت: هم اکنون طرح‌های زیرسازی و آسفالت خیابان‌های شباهنگ، نیما و انتظام، جدول‌گذاری و لبه‌گذاری، لکه‌گیری آسفالت معابر، خاکبرداری برای ایجاد بازارچه محلی و پیاده‌روسازی و هم‌سطح‌سازی معابر در فاز 2 در حال اجراست که امیدواریم این آغازی مؤثر در آبادانی فاز 2 در سال 99 باشد.
رئیس شورای اسلامی‌ شهر نیز در این دیدار با بیان مطالبه اصلی شورای شهر بیان داشت: شورای اسلامی‌ شهر صدرا اولین مطالبه‌گر از شهرداری برای حل مشکلات مردم است؛ اما تنگناهای اعتباری از یک طرف و انبوه مشکلات شهری که از گذشته تاکنون انباشته شده، مانع اصلی مرتفع شدن تمام مشکلات است. اما اعلام کرده‌ایم که تمام طرح‌های عمرانی از فاز 2 شهر صدرا آغاز گردد.
مهندس صادقی، رئیس شورای اسلامی ‌شهر صدرا با اشاره به عدم توجه کافی به فاز دو در سنوات گذشته بیان داشت: خوشبختانه پس از حضور دکتر پرنیان به عنوان شهردار صدرا، مشکلات گذشته با پیمانکاران برطرف شده است و ایشان با دیدی مثبت و تلاشی مضاعف در راستای برطرف کردن مشکلات مردم گام برداشته اند.
وی ادامه داد: وضعیت نامطلوب برخی معابر و محلات شهر مشکلاتی برای ساکنین و رهگذران ایجاد کرده است و تأثیرات منفی فراوان در سیمای شهر و تردد وسایط نقلیه دارد که تلاش می‌شود در سال 99 در چارچوب اعتبارات مصوب شده، مورد اهتمام ویژه شهرداری وشورای اسلامی‌ شهر قرار گیرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی