[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۲
  • دوره جدید

جمعیت کرونایی‌های فارس به ۴۶۲۳ نفر رسید، روزنامه شیراز نوین

 دکتر همتی: در هشت روز گذشته 
مورد فوتی بر اثر ابتلا به کرونا نداشته‌ایم 

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز از شناسایی ۷۶ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان فارس خبر داد.
 به گزارش روابط عمومی ‌دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر عبدالرسول همتی گفت: از هزار و ۵۵۳ مورد نمونه ارسالی به آزمایشگاه‌های تشخیص مولکولی کرونا طی دو روز گذشته تاکنون، ۷۶ مورد مثبت گزارش شده است که با افزوده شدن این موارد جدید، آمار کنونی استان فارس به چهار هزار و ۶۲۳ نفر رسیده است.
این مقام مسئول در دانشگاه اظهار کرد: از ۷۶ مورد جدید در استان، ۴۰ مورد مربوط به شیراز؛ مرودشت ۵ مورد؛ کازرون ۴ مورد؛ پاسارگاد، قیروکارزین و نی ریز هر کدام یک مورد را شامل می‌شود و مابقی موارد مربوط به دیگر دانشکده‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی استان است.
او با بیان اینکه خوشبختانه در هشت روز گذشته مورد فوتی بر اثر ابتلا به کرونا در استان گزارش نشده است، افزود: تاکنون ۹۸ نفر در استان به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده اند.
معاون بهداشت دانشگاه ادامه داد: تاکنون سه هزار و ۹۱۸ نفر از مبتلایان بستری شده در بیمارستان و ایزوله خانگی، بهبود یافته و سلامتی خود را به دست آورده اند.
دکتر همتی تأکید کرد: هرگونه سهل انگاری در برابر کرونا، تبعات زیان‌باری برای جامعه دارد، پس بیاییم با رعایت توصیه‌های بهداشتی، به خود، خانواده و مردم جامعه، سلامتی هدیه کنیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی