[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۳
  • دوره جدید

شهروندان از عملکرد شهرداری مطلع شوند، روزنامه شیراز نوین

اگر شهروندان از اقدامات شهرداری مطلع شوند، مشارکت بیشتری در اداره شهر خواهند داشت. رئیس شورای اسلامی ‌شهر شیراز، خواستار جدیت بیشتر شهرداری در ارائه گزارش به شهروندان و اطلاع‌رسانی عملکرد این دستگاه خدمات‌رسان شد. به گزارش روابط عمومی ‌و امور بین‌الملل شورای اسلامی ‌شهر شیراز، دکتر سید عبدالرزاق موسوی در بازدید از شهرداری منطقه 5 شیراز که با همراهی ناظر شورا در این منطقه انجام شد، با بیان اینکه شهرداری مرکزی و مناطق باید در زمینه اطلاع‌رسانی اقدامات خوب خود جدیت بیشتری به خرج دهند، تصریح کرد: تنها دستگاهی که با پول مستقیم مردم اداره می‌شود شهرداری است و به همین دلیل نیز شهرداری‌ها باید خود را موظف به ارائه گزارش صادقانه به مردم بدانند.
وی افزود: اگر شهروندان ما بدانند که شهرداری در شرایط خاص فعلی چه اقداماتی انجام می‌دهد، با این دستگاه در زمینه‌های مختلفی ازجمله پرداخت عوارض نیز همکاری و مشارکت بیشتری به خرج خواهند داد.
موسوی دوران مسئولیت و کارمندی را امانتی از مردم نزد مسئولان و کارمندان دانست و خاطرنشان کرد: یکی از راه‌های امانت‌دار بودن در این زمینه، صرف حداکثر زمان ممکن در جهت ادای این امانت است و با این نوع نگاه مشکلات مالی و محدودیت‌های کاری کمتر باعث ایجاد خلل در ارائه خدمت به مردم می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی