[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۳
  • دوره جدید

نقش روابط عمومی‌ها در دنیای ارتباطات روز افزون است، روزنامه شیراز نوین

علیرضا عدلو مدیرروابط عمومی‌سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز با ارسال پیامی‌ روز 27 اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی‌ها را تبریک گفت. عدلو دراین پیام خاطر نشان کرد: بی‌شک این روز تداعی‌گر اهمیت و نقش روز افزون صنعت روابط عمومی‌در دنیای ارتباطات است که امروزه به قلب تپنده مجموعه‌های مختلف تبدیل شده است.
درقلم شیوای این مدیر آمده است،  هر روز در ایستگاه صبح می‏‌ایستم تا ارابه بی‏قراری بیاید و مرا به سرای محبّت ببرد. دست‏هایم از لمس واژه‏ها لبریز است، شعله‌های زرد و قرمز گاهی آنقدر بی‌رحمند که همه چیز را می‌بلعند، دل دریاییم لبریز از آرامش است همچون کوه استوار در عملیات‌ها ایستاده‌ام و همچون ابر، باران پُرشکوه ایثار و از خود گذشتگی را در قاب  تصویر به نمایش می‌گذارم، روحیه‌ای ‌به لطافت گلبرگ‌های ارغوان دارم که از احساس و شور و شعف لبریز است، از شمع آموخته‌ام روشنی بخشیدن را ...
از میان شعله‌های طغیان‌گرآتش امید و ایثار را به تصویر می‌کشم، تنها دشمنی که می‌شناسم، آتشی است که چشم به خاکستر کردن خانه امید دیگران دلبسته است. سکوتم را با صدای چلیک چلیک دوربینم می‌شکنم، می‌گذارم همه صدای چلیک چلیکش را بشنوند. همیشه سکوت می‌کنم اما دوربینم به خوبی سکوتم را می‌شکند، درهمه جا هستم اما دیده نمی‌شوم، ولی تصاویر ماندگارم حضورم را ثابت و جاودانه می‌کند. لحظه‌ها را ثبت می‌کنم و به یادگار می‌گذارم، ناله‌ها را بواسطه دوربینم فریاد می‌زنم هر چند در درون خود هزاران ناله ودرد دارم، اما در هر حال زدودن رنج وغم دیگران، درمان والتیام دردهای وجودم است.
اما حکایت من حکایت کوزه‌گر و کوزه شکسته است، حکایت زخم کهنه‌ای ‌است که مرهم می‌شود تا دردها را تسکین دهد وخود همیشه با درد و رنج وسختی دست وپنجه نرم می‌کند.
لحظه‌های کوتاهی که در قاب کوچک عکس‌ها ثبت می‌شود، آن قدر قدرتمند است که می‌تواند خشم، زیبایی، امید و اندوه نهفته در درون خود را به چشم‌هایی که نظاره‌گر آن هستند، منتقل کنند.
در دنیایی که همه چیز خیلی زود فراموش می‌شود، تصاویر سندی هستند که با ثبت یک لحظه، راوی تاریخ می‌شوند.
باکدامین لغتی من زتو تکریم کنم- بهر آن زحمت بی‌حّد تو تعظیم کنم. بی‌شک این روز تداعی‌گر اهمیت و نقش روزافزون صنعت روابط عمومی ‌در دنیای ارتباطات است که امروزه به قلب تپنده مجموعه‌های مختلف تبدیل شده است. ۲۷ اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی‌گرامی باد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی