[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

کسب رتبه برتر چهارمین جشنواره جایزه ملی ایثار توسط دانشجوی دکتری شاهد و ایثارگران واحد شیراز، روزنامه شیراز نوین

دانشجوی دکتری تخصصی معماری  دانشگاه آزاد  اسلامی ‌واحد شیراز در چهارمین جشنواره جایزه ملی ایثار حائز رتبه برتر  علمی‌شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی‌دانشگاه آزاد اسلامی‌استان فارس و واحد شیراز، محمد حسین جوانمردی، دانشجوی دکتری تخصصی معماری واحد شیراز در چهارمین جشنواره جایزه ملی ایثار حائز رتبه برتر  علمی‌شد.
حمید کریمی‌ گفت: «محمد حسین جوانمردی در دوران تحصیل و دانشجویی در زمینه‌های مختلف پژوهشی و فرهنگی و ورزشی فعالیت داشته  است که در زمره فعالیت‌های پژوهشی می‌توان به ارائه و چاپ بیش از 40 عنوان مقاله‌های مختلف در مجلات ISI ، علمی‌پژوهشی، علمی‌ترویجی و کنفرانس‌های داخلی و خارجی اشاره کرد.
وی افزود: «از دیگر فعالیت‌های این دانشجوی نمونه که در راستای پژوهشی می‌باشد، چاپ 2 عنوان کتاب، ارائه 3 طرح پژوهشی، ثبت 3 ایده صنعتی و ثبت اختراع و همچنین همکاری با مراکز تحقیقات معماری و شهر سازی و شرکت‌های دانش‌بنیان نام برد.»
مدیرکل روابط عمومی ‌واحد شیراز خاطر نشان کرد: «جوانمردی در جشنواره‌های مختلف، نظیر؛ نوزدهمین جشنواره پژوهش و فناوری کشور به عنوان برگزیده انتخاب شده است و  همچنین در زمینه‌های مختلف فرهنگی و نشست‌های فرهنگی فعالیت‌های گوناگونی داشته که به عنوان مثال می‌توان به شرکت در همایش‌ها و مسابقات مختلف فرهنگی و قرآنی، شرکت در برنامه‌های مختلف کشوری و دیدار با رهبر معظم انقلاب و همچنین سخنرانی و ارائه دیدگاه‌های نخبگان با امام جمعه محترم شیراز و مسئولان استانی و ... اشاره کرد.»
 به گزارش روابط عمومی، از دیگر فعالیت‌های این دانشجوی ستاد شاهد و ایثارگر فعالیت‌های ورزشی و کسب عناوین دوم و سوم در مسابقات ورزشی کونگ فو استانی می‌باشد. 
جوانمردی در پایان مصاحبه خود عنوان کرد: «اینجانب به عنوان عضوی از جامعه دانشجویان کشور همواره تلاش خود را در راستای افزایش فعالیت‌های علمی ‌و تحقیقاتی، افزایش داده و امیدوارم که با حمایت مسئولان در سال جهش تولید، نتیجه‌های مطلوب‌تری را هم در زمره فعالیت‌های علمی‌ و هم در زمره فعالیت‌های تولیدی و تجاری‌سازی محصولات ارائه دهد.»

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی