[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۳
  • دوره جدید

نمایندگان در افزایش اقتدار پلیس همراه باشند ، روزنامه شیراز نوین

در دیدار نمایندگان منتخب مردم استان در مجلس شورای اسلامی‌با فرمانده انتظامی‌استان، بر لزوم تقویت و اقتدار نیروی انتظامی‌تأکید شد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، نمایندگان منتخب مردم استان فارس در مجلس شورای اسلامی، با حضور در فرماندهی انتظامی‌استان با سردار «رهام بخش حبیبی» دیدار و گفت و گو کردند.
سردار حبیبی در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات نمایندگان منتخب مردم قبل، حین و بعد از انتخابات در راستای جلوگیری از بروز ناامنی و بی نظمی، گفت: علی‌رغم تبلیغات سوءدشمنان، مردم پای صندوق‌های رأی آمدند و در امنیت کامل بهترین انتخابات را رقم زدند.
وی با بیان اینکه پایه و اساس همه اقدامات در جامعه امنیت و آرامش است، افزود: اگر نیروی انتظامی‌مقتدری در جامعه وجود نداشته‌باشد، نظم و امنیت مختل خواهد شد. فرمانده انتظامی‌استان فارس بر لزوم تعامل بیش از پیش نمایندگان مجلس با نیروی انتظامی‌تأکید کرد و گفت: شما به عنوان نمایندگان مجلس می‌توانید پلیس را در مسیر افزایش اقتدار و همچنین تقویت آن یاری رسانید.
سردار حبیبی تصریح کرد: انتظار داریم به عنوان نمایندگان مردم، نظرات و صحبت‌های آنان را در خصوص عملکرد نیروی انتظامی‌دریافت و به ما ارائه دهید.
وی با تأکید بر اینکه اگر از فرصت‌ها به خوبی استفاده نکنیم به تهدید تبدیل خواهند شد، گفت: در این راستا باید ضمن افزایش تعامل و هماهنگی، از ظرفیت‌های موجود برای رفع مشکلات استفاده کنیم.
در پایان، نمایندگان منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی‌طی سخنانی جداگانه، ضمن بیان دیدگاه‌های خود در خصوص موضوع امنیت در جامعه، بر لزوم تقویت نیروی انتظامی ‌و اقتدار پلیس تأکید و از زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان خدوم نیروی انتظامی‌تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی