[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

آغاز عملیات بهسازی آسفالت محور سه راهی میمند به میمند ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی ‌اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس، آیین کلنگ‌زنی آغاز عملیات اجرایی تعریض و بهسازی روکش آسفالت محور سه راهی میمند به میمند با حضور مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌‌ای ‌استان، سردار کرمپور نماینده مردم شریف فیروزآباد در مجلس شورای اسلامی‌، علوی فرماندار شهرستان، امام جمعه و جمعی از مسئولان محلی و شهرستانی برگزار گردید.
در این مراسم علوی فرماندار فیروزآباد ضمن تشکر از زحمات و همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای‌ مبنی بر اختصاص اعتبار لازم جهت تکمیل این پروژه، ابراز امیدواری کرد که بتوانیم با همکاری مردم این پروژه را به اتمام برسانیم.
علیرضا سیاهپور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ‌فارس نیز در حاشیه این مراسم با تشکر از صبر و همراهی مردم شهرستان فیروزآباد، گفت: طول این پروژه 6کیلومتر می‌باشد که اعتباری بالغ بر 39 میلیارد ریال برای آن تخصیص داده شده و هدف از اجرای این پروژه نیز جلوگیری از تصادفات و همچنین آسایش کاربران جاده‌ای ‌است که امیدواریم در مهلت تعیین شده به اتمام برسد و مورد بهره‌برداری قرار گیرد.
این گزارش حاکی از آن است که شهرستان فیروزآباد در جنوب غربی استان فارس واقع شده که دارای 1211 کیلومتر راه اصلی همسنگ و 662 کیلومتر راه روستایی همسنگ (جمعاً 1873 کیلومتر راه همسنگ) می‌باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی