[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

تصفیه‌خانه شرق صدرا بودجه می‌خواهد ، روزنامه شیراز نوین

رئیس‌کل دادگستری استان فارس با اشاره به این مطلب که عملکرد آبفا شیراز مورد تأیید دادگستری استان می‌باشد، گفت: دستگاه قضا و دادگستری فارس حامی‌اقدامات شرکت آب و فاضلاب شیراز در ارائه خدمات‌رسانی به مردم  شریف شهرستان شیراز می‌باشد.
به گزارش روابط عمومی‌و آموزش همگانی آبفا شیراز، در دیدار بهمن بهروزی، رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل و جمعی از مدیران آبفا شیراز با حجت‌الاسلام سید کاظم موسوی، رئیس‌کل دادگستری استان فارس، به بررسی اقدامات شرکت آب و فاضلاب شیراز در مورد اتمام و راه‌اندازی پروژه تصفیه‌خانه فاضلاب شرق صدرا پرداخته شد.
در این دیدار رئیس‌کل دادگستری استان فارس با اشاره به تفاوت برجسته ارائه خدمت‌رسانی آبفا شیراز با سایر ارگان‌ها و سازمان‌ها از عملکرد قابل‌تحسین این مجموعه در امر خدمات به شهروندان قدردانی کرد و افزود: به حساسیت، دشواری و صعوبت ارائه خدمات و اقدامات در شرکت آب و فاضلاب شیراز واقف هستم.
وی خاطرنشان کرد: هدف اداره کل دادگستری استان فارس پیگیری و کمک به دستگاه‌های اجرایی در جهت انجام وظایف قانونی وی می‌باشد.
حجت‌الاسلام موسوی  با اشاره به این مطلب که دادگستری استان فارس حامی‌و پشتیبان خدمات آبفا شیرازاست، ابراز داشت: هدف دادگستری استان در خصوص موضوع تصفیه‌خانه شرق صدرا صرفاً بررسی ادعاهای مربوطه در مصوبه بوده و پیگیری روند این پروژه‌ها در راستای همکاری با این شرکت است.
وی بر اختصاص بودجه برای تمام پروژه تصفیه‌خانه فاضلاب شرق صدرا تأکید کرد و گفت: در اختصاص بودجه‌های لازم برای اتمام این پروژه مسئولان استان نیز باید پیگیر باشند.
 وی در پایان این دیدار از بازدید زودهنگام پروژه‌ها و اقدامات عمرانی انجام شده شرکت آب و فاضلاب شیراز خبر داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی