[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۷
  • دوره جدید

کنترل کرونا درمدارس الزامی‌است ، روزنامه شیراز نوین

به گفته معاون فنی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در راستای اعلام ستاد ملی مدیریت بیماری کروناویروس مبنی بر بازگشایی مدارس از بیست و هفتم اردیبهشت سال جاری، نشست هماهنگی با حضور مدیران اداره کل آموزش و پرورش، اداره آموزش و پرورش عشایری و مدیران ارشد معاونت بهداشت دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی‌معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «محمدرضا کریمی» ضمن تأکید بر اهمیت همکاری و مشارکت تمامی‌مراکز خدمات جامع سلامت با مدیران و کارکنان مدارس، گفت: باید از همه ظرفیت‌ها و امکانات موجود در راستای کنترل کروناویروس در مدارس در زمان حضور دانش‌‌آموزان و کادر آموزشی مدارس استفاده شود.
مدیرگروه سلامت جمعیت، خانواده و مدارس معاونت بهداشت دانشگاه نیز گفت: با توجه به اهمیت رعایت تمام جزییات، همه دستورالعمل‌های ارسالی از وزارت بهداشت در خصوص بازگشایی مدارس به اداره آموزش و پرورش کل استان فارس و شبکه‌های بهداشت و درمان ارسال شده است.
دکتر «معصومه صفاری» ضمن تشکر از همکاری‌های اداره کل آموزش و پرورش استان فارس، بیان کرد: با ادامه همدلی و همکاری‌های مشترک و با  آموزش والدین و دانش‌آموزان برای همکاری در بسیج ملی مقابله با کروناویروس، به امید خدا این بحران را پشت سر گذاشته و شاهد موفقیت علمی ‌و ارتقای سلامت دانش آموزان این مرز و بوم هستیم.
«خوبیار جعفری» رئیس گروه سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس معاونت بهداشت دانشگاه نیز به تشریح دستورالعمل مراقبت و کنترل بیماری کروناویروس در مدارس و آمار شیوع این بیماری اشاره کرد و گفت: برای پیشگیری از ابتلای دانش‌آموزان به کووید ۱۹ نسبت به اجرای دستورالعمل مراقبت و کنترل بیماری کرونا ویروس با نظارت مستمر اداره‌های آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق و کارشناسان سلامت نوجوانان و مدارس شبکه‌های بهداشت و درمان به نحو شایسته و مطلوب اقدام می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی