[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

مهدی آزادی سرپرست اداره کل پست فارس شد ، روزنامه شیراز نوین

عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست کشور گفت: با عنایت دولت ردیف اعتباری ویژه پستی در اختیار استان‌های کشور قرار می‌گیرد.  به گزارش روابط عمومی‌پست فارس، علیرضا زرگوش در آیین معارفه سرپرست جدید اداره کل پست استان فارس که به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد، افزود: این اعتبار در اختیار استانداری‌ها قرار می‌گیرد تا در مناطق محروم و کم برخورداری که در امور پستی دچار مشکلاتی می‌شوند هزینه گردد.
وی ادامه داد: هم اینک شهرستان‌های دور از مرکز استان‌ها به دلیل کمبود مرسولات پستی و خدمات پستی دچار مشکلاتی می‌شوند.  عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست کشور گفت: وظیفه اصلی پست حمایت از مصرف‌کننده است که  در اقصی نقاط کشور با تعرفه مصوب دولت و شورای حمایت از مصرف‌کنندگان  انجام می‌شود. زرگوش افزود: ارایه خدمات درمناطق روستایی و کمتر توسعه یافته هزینه مضاعفی بردوش پست می‌گذارد بطوری‌که ده‌ها برابر بیش از وجه‌ای ‌است که از مشتریان دریافت می‌شود. وی تصریح کرد: ارایه خدمات مطلوب و با کیفیت و افزایش رضایتمندی از جمله اهداف و سیاست‌های راهبردی شرکت ملی پست کشور است. معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی استانداری فارس هم گفت: هم اینک اعتماد خوبی بین مردم  شرکت پست در استان فارس ایجاد شده و تقویت این اعتماد به نفع سیستم پستی است.
عبدالرضا قاسم‌پور افزود: براساس بررسی‌های انجام شده مردم و هم دستگاه‌های اجرایی  از فعالیت پست فارس رضایت کامل دارند و این روند باید ادامه یابد.
وی تأکید کرد: به گواه کارشناسان دربحث بیماری کرونا پست فارس در ضدعفونی وگندزدایی مرسولات پستی و دفاتر پستی و طرح فاصله اجتماعی به الگویی در استان تبدیل شده است.
وی افزود : اگر پست فارس در روزهای کرونایی فعال نبود قطعاً مردم با مشکلاتی رو به رو بودند زیرا خرید‌های اینترنتی جایگزین آمد و شدهای مردم شده بود.
سرپرست اداره کل پست استان فارس هم گفت: کیفیت بخشی و افزایش رضایتمندی مردم در اولویت نخست سیاست‌های پست فارس قرار دارد.
مهدی آزادی افزود: حجم مرسولات و فعالیت‌های پستی به سبب شیوع بیماری کرونا افزایش یافته و می‌طلبد تا همه بخش‌ها با همدلی در خدمت مردم باشند.
در این مراسم از تلاش‌های محسن مفتح مدیرکل سابق پست فارس تقدیر و مهدی آزادی به عنوان سرپرست اداره کل پست فارس معرفی شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی