[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

کمک‌های مؤمنانه فرمانداری ارسنجان به بهزیستی تحویل شد ، روزنامه شیراز نوین

 سرویس شهرستان‌ها- ارسنجان-داور یزدانی
 در طرح خداپسندانه جمع آوری کمک‌های مؤمنانه فرمانداری ارسنجان با دعوت از خیرین و دریافت 50میلیون ریال بسته‌های معیشتی شامل مرغ گرم، روغن و برنج تهیه و جهت توزیع بین خانواده‌های نیازمند به بهزیستی ارسنجان تحویل شد 
بخش عمده‌ای از این کمک‌ها توسط خیرین گرامی ‌حاج حسن زارع و حاج سید حسام حسینی و برخی از خیرینی که نخواستند نامی‌از آنها برده شود به فرماندار ارسنجان تحویل شد. محمد باقر کاظمی‌فرماندار ارسنجان ضمن قدرشناسی از خیرین خواست که با کمک‌های خود از هر طریق که می‌توانند نیازمندان را یاری رسانند.
همچنین کاظمی ‌فرماندار شهرستان به‌ همراه معاون و مسئول حراست فرمانداری با پرسنل بهزیستی ارسنجان دیدار و گفت‌وگو کردند. فرماندار شهرستان ارسنجان در این دیدار با اشاره به برکات انقلاب اسلامی ‌برای مظلومان و محرومان، بر لزوم دستگیری از مددجویان تأکید کرد.
وی افزود: وظیفه ما مسئولان این است که با تأسی از سیره حضرت علی (ع) و در جهت ارتباط عاطفی و ایجاد روحیه نشاط در جمع خانواده‌های زیر پوشش نهادهای حمایتی، در برنامه‌های سازمان بهزیستی در ماه مبارک رمضان حضور فعال داشته‌باشیم.
نماینده عالی دولت در شهرستان، از تلاش‌ها و زحمات مدیر و کارکنان بهزیستی این شهرستان در رسیدگی به مشکلات خانواده‌های زیر پوشش تشکر کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی