[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

امید نوروزی در یک‌قدمی کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی، روزنامه شیراز نوین

حضور قهرمان کشتی فرنگی جهان و المپیک در سمینار عمومی‌هیئت‌های کشتی سراسر کشور که در فدراسیون برگزار شد، از احتمال پیوستن او به کادر فنی تیم ملی خبر می‌دهد.
به گزارش خبرنگار مهر، سومین سمینار عمومی‌هیئت‌های کشتی سراسر کشور در حالی روز گذشته بصورت ویدئو کنفرانس در فدراسیون کشتی برگزار شد که این گردهمایی در فضای مجازی یک میهمان ویژه داشت. امید نوروزی قهرمان المپیک و دارنده مدال‌های طلا و نقره جهان یکی از چهره‌های حاضر در جلسه مذکور بود که شانه به شانه رئیس فدراسیون نشسته بود.
حضور امید نوروزی در این نشست در حالی صورت گرفت که از وی به عنوان یکی از گزینه‌های تصدی پست مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی یاد می‌شود. پستی که پیش از این در اختیار حسن رنگرز بود و او نیز فروردین ماه امسال با حکم وزیر ورزش به ‌عنوان سرپرست توسعه و استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان منصوب شد و از این مسئولیت کناره گیری کرد.
احتمال انتصاب امید نوروزی به عنوان مدیر فنی تیم ملی کشتی فرنگی در حالی قوت گرفته که او یکی از قهرمانان نزدیک و همراه با حمید سوریان و همچنین علیرضا دبیر است.
هر چند قبول مسئولیت مدیریت فنی در تیمی‌که محمد بنا به عنوان سرمربی در رأس امور قرار دارد کار چندان ساده و راحتی نیست، اما باید دید آیا مدیرفنی جدید می‌تواند همچون حسن رنگرز در کنار محمد بنا به همکاری آرام و بی‌حاشیه مشغول شود یا خیر؟

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی