[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۳۰
  • دوره جدید

اعمال و کردار شهداء همواره ماندگار است، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی‌استان در دیدار با خانواده شهدای گرانقدر ناجا، گفت: اعمال و کردار شهداء همواره ماندگار است و آن‌ها مسیر زیبایی داشتند. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، مراسم نصب تصاویر و تمثال‌های مبارک شهدای ناجا در ستاد فرماندهی انتظامی‌استان فارس با حضور فرمانده انتظامی‌استان و خانواده‌های گرانقدر شهدای ناجا در یک فضای معنوی و دلنشین برگزار شد.
سردار حبیبی در جمع خانواده‌های گرانقدر شهدای نیروی انتظامی‌استان فارس، طی سخنانی اظهار داشت: امروز خوشحالیم که در خدمت خانواده‌های معظم شهداء هستیم و این افتخار بزرگی برای ما محسوب می‌شود.
وی گفت: امیدواریم خداوند به برکت خون پاک شهداء و نفس حق خانواده‌های گرانقدر آنان، همه ما را عاقبت به خیر نماید و بتوانیم در خدمتگذاری به این عزیزان توفیق لازم را داشته‌باشیم. فرمانده انتظامی‌استان فارس با بیان اینکه تنها اعمال و رفتار انسان‌ها در این دنیای زودگذر باقی خواهد ماند، افزود: اعمال و کردار شهداء همواره ماندگار است و آن‌ها مسیر زیبایی داشتند. سردار حبیبی گفت: وقتی زندگی شهدای گرانقدر را مرور می‌کنیم، سراسر عشق و عبرت برای همگان است و ما به وجود این شهداء افتخار و راه آن‌ها را ادامه خواهیم داد.
وی در پایان افزود: امیدواریم خداوند متعال ما را شرمنده شهداء و خانواده‌های گرانقدر آنان نسازد و افتخار شهادت را نصیب ما فرماید. شایان ذکر است، در پایان این مراسم توسط فرمانده انتظامی‌استان فارس از خانواده‌های معظم شهداء با اهداء لوح تقدیر، تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی