[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۶
  • دوره جدید

آماده باش برای بازگشایی ، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در هشتاد و یکمین نشست ستاد مدیریت بیماری کووید ۱۹ در دانشگاه، از اعضای این ستاد خواست تا نسبت به آماده‌سازی دانشکده‌ها و خوابگاه‌های دانشجویی با تدوین شیوه‌نامه‌های اصول بهداشتی در خوابگاه‌ها و کتابخانه‌های دانشگاه اقدام کنند. به گزارش روابط عمومی‌دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «مهرزاد لطفی» تأکید کرد: با توجه به بازگشایی دانشگاه‌ها از هفدهم خرداد سال جاری، لازم است رؤسای دانشکده‌ها، نشست‌هایی با دبیران شورای دانشجویان برگزار و نسبت به هم اندیشی در این زمینه اقدام کنند. او از برگزاری نشست شورای آموزشی دانشگاه‌ها خبر داد و افزود: در راستای آماده‌سازی دانشکده‌ها و خوابگاه‌های دانشجویی با رعایت دستورالعمل‌های مربوط به کرونا، لازم است نشست مشترکی با حضور معاونت‌های آموزش، بهداشت و فرهنگی و دانشجویی برای اجرای شیوه نامه‌های بهداشتی مربوط به بازگشایی مراکز آموزشی، خوابگاه‌ها و کتابخانه‌ها برگزار شود.
دکتر لطفی در ادامه ضمن اعلام انجام هزار و ۶۷۸ مورد نمونه تست کرونا طی روز گذشته در فارس، آمار مبتلایان، موارد مرگ و میر، افراد بستری و بهبودیافتگان بیماری کووید ۱۹ در استان، موارد مثبت و عملکرد مراکز آزمایشگاهی تشخیصی کروناویروس در استان را بررسی کرد.
بررسی سامانه CORONA LAB و پیگیری نیازهای انجمن دندانپزشکی فارس از دیگر محور‌های این نشست بود که با حضور رئیس دانشگاه انجام شد.
دیگر معاونان و مدیران ارشد دانشگاه نیز به بیان توضیحاتی درباره اقدامات حوزه خود در راستای بسیج ملی مبارزه با کروناویروس در فارس پرداختند و مقرر شد تا پیگیری روزانه ثبت نتیجه آزمایش‌های انجام شده در آزمایشگاه‌های تشخیصی کرونا در استان از سوی معاونان و مدیران ارشد دانشگاه انجام شود.
هشتاد و یکمین نشست ستاد مدیریت بیماری کووید ۱۹ در دانشگاه علوم پزشکی شیراز صبح دیروز، سی‌ام اردیبهشت، در دفتر ریاست دانشگاه و با حضور معاونان، مدیران و مسئولان ارشد دانشگاه برگزار شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی