[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

مسئولیت بزرگ دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم در طراز انقلاب است، روزنامه شیراز نوین

منتخب  مردم شریف شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی‌گفت: مسئولیت خطیر دانشگاه فرهنگیان تربیت معلمانی در طراز اندیشه‌های بلند انقلاب اسلامی‌است.
ابراهیم عزیزی در دیدار با رئیس  و شورای دانشگاه فرهنگیان استان فارس اظهار داشت: نکته مهمی‌که ابتدا باید به آن توجه داشته‌باشیم شناسایی آسیب‌ها و مشکلاتی است که نظام تعلیم و تربیت ما برای رسیدن به افق مورد نظر نظام اسلامی، اجرای سند تحول بنیادین و اهداف بلند حوزه تعلیم و تربیت، با آن مواجه است. منتخب مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه حل مشکل نظام تعلیم و تربیت در 2موضوع معلم و محتوای خوب نهفته شده است، افزود: اگر معلم ما در طراز اندیشه‌های انقلاب اسلامی‌آموزش نبیند، چه توقعی می‌توان داشت که این معلم شاگردانی از این جنس آموزش دهد.
عزیزی افزود: متأسفانه در خصوص موضوع معلم در طراز، سرمایه‌گذاری کافی انجام نشده در حالی که به اعتقاد بنده دانشگاه فرهنگیان متولی تربیت معلم در طراز انقلاب اسلامی‌است چراکه اگر معلم در این دانشگاه دوره‌های لازم را نگذراند، بقیه امور بی‌فایده خواهد بود.
منتخب مردم در مجلس یازدهم همچنین گفت: جدا از تربیت معلم در طراز، اگر روی محتوای آموزشی نیز کار نکنیم، باز هم کار ناقص خواهد بود گرچه معلم در طراز خودش محتوای خوب نیز تولید می‌کند. 
او با بیان اینکه از این دانشگاه انتظار می‌رود معلمی ‌را تربیت کند که اندیشه‌های انقلاب اسلامی‌ را محقق می‌کند، افزود: ما به هرچه بخواهیم برسیم از یک مدیر موفق تا یک متخصص صنعت یا فرمانده قابل، مسیرش از آموزش و پرورش می‌گذرد. 
عزیزی در پایان ضمن قول همه گونه همکاری با دانشگاه فرهنگیان برای حل مشکلات این دانشگاه، گفت: دانشگاه فرهنگیان فارس باید در کشور نمونه باشد و در تحقق این خواسته باید از تمام ظرفیت‌های استانی و ملی استفاده کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی