[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

صادرات ایمپلنت‌های تیتانیومی برای کاشت در بدن، روزنامه شیراز نوین

محققان در یک شرکت دانش‌بنیان موفق به تولید ایمپلنت‌های تیتانیومی‌در بدن بیماران شدند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری، خسرو محمدلو مدیرعامل یک شرکت دانش‌بنیان تولید کننده ایمپلنت‌های تیتانیومی‌فک و صورت و جمجمه گفت: در سال ۹۵ این شرکت دانش‌بنیان براساس نیاز جامعه به حوزه تولید کاشتنی‌های ارتوپدی و ستون فقرات ورود کرد.
محمدلو گفت: این مجموعه ساخت ایمپلنت‌های سفارشی (Custom Made) بر اساس نیاز بیمار و به سفارش متخصص مربوطه را در اولویت کاری خود قرار داد و با همکاری متخصصان جراحی مغز و اعصاب و فک و صورت ورادیولوژیست‌ها این پروژه خود را به اتمام رساند.
وی ادامه داد: اگر چه در شروع طراحی ایمپلنت‌ها براساس به‌روزترین برندهای دنیا صورت گرفت ولی با توجه به تجربه بالای متخصصان جراح ایرانی و تکنیسین‌های اتاق عمل و همکاری آنها با بخش R&D و تعامل با کادر تولید، در حال حاضر شرکت، تولیداتی با طراحی‌های خاص و منحصر به فرد دارد.
وی ادامه داد: محصولات تولیدی این شرکت با استفاده از بهترین مواد اولیه موجود در بازار جهانی زیر نظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با کیفیت بالا ساخته می‌شود و نه تنها قابل رقابت با محصولات خارجی است بلکه یک دوم قیمت نسبت به محصولات اروپایی و آمریکایی در داخل کشور به مراکز دانشگاهی و درمانی ارائه می‌شود.
وی افزود: این محصولات با برند ایرانی به کشور آلمان، عراق، افغانستان و ارمنستان صادر می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی