[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۱
  • دوره جدید

۳۰ خرداد زمان ازسرگیری رقابت‌های دسته اول، روزنامه شیراز نوین

سازمان لیگ برتر به طور رسمی‌تاریخ شروع تمرین و مسابقات لیگ دسته اول فوتبال ایران را اعلام کرد.
به گزارش" ورزش سه" سازمان لیگ دیروز برنامه تمرینی و آغاز مجدد مسابقات فوتبال رده‌های مختلف باشگاهی را اعلام کرد. براساس این برنامه رقابت‌های لیگ دسته یک از روز 30 خرداد ماه بار دیگر آغاز خواهد شد. براین اساس و در این تاریخ بازی عقب افتاده تیم‌های سپیدرود رشت - سرخپوشان پاکدشت(هوادار) برگزار می‌شود. سپیدورد که در رتبه شانزدهم قرار دارد با نادردست نشان به مصاف سرخپوشان پاکدشت می‌رود که با هدایت رضاعنایتی در رده دهم قرار دارد. البته که تیم سرخپوشان پاکدشت به تازگی تغییر نام داده و از این پس باید این تیم را "هوادار" صدا بزنیم.
همچنین هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ دسته اول نیز از تاریخ 4 تیرماه شروع خواهد شد.  در این نامه بر انجام تست کرونا برای تمام بازیکنان، اعضای کادرفنی و عوامل اجرایی باشگاه‌ها تأکید شده و تحویل نتایج تست‌های انجام شده به ایفمارک و اخذ مجوزهای لازم را به نوعی پیش شرط شروع تمرینات و اجازه شرکت در مسابقات اعلام شده است.
در حال حاضر در رقابت‌های لیگ دسته یک مس رفسنجان با 53 امتیاز در صدر جدول قرا دارد و تیم‌های مس کرمان (46)، خوشه طلایی ساوه و آلومینیوم اراک(45) و نود ارومیه (44) در تعقیب این تیم برای صعود به لیگ برتر هستند. در انتهای جدول نیز شهرداری تبریز با 10 امتیاز قعرنشین است و تیم‌های ملوان (24)، سپیدورد(26) و رایکا(24) در خطر سقوط قرار دارند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی