[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۳
  • دوره جدید

وعده مسئولان آبفا برای راه‌اندازی تصفیه‌خانه صدرا، روزنامه شیراز نوین

مدیر عامل شرکت عمران و توسعه صدرا گفت: مسئولان آبفای شیراز برای راه‌اندازی مدول اول تصفیه خانه شرق صدرا تا پایان شهریور امسال قول مساعد داده‌اند. خلیل حاجی‌پور با اشاره به برگزاری جلسه‌ای ‌با حضور دادستان شیراز و جمعی از مدیران استان پیرامون تصفیه‌خانه فاضلاب شهر جدید صدرا، افزود: مدول اول تصفیه‌خانه صدرا ظرفیت پوشش 100 هزار نفر جمعیت این شهر جدید را دارد.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی‌شرکت عمران صدرا، وی با یادآوری اینکه تعهدات شرکت عمران صدرا در خصوص صورت جلسه سال گذشته با آبفا و پرداخت 70 میلیارد ریال کمک بلاعوض برای تکمیل تصفیه خانه شرق انجام شده است، از پیگیری دادستان محترم عمومی‌و انقلاب شیراز  در رفع موانع حقوقی و مالی پروژه قدردانی کرد.
حاجی‌پور همچنین از آمادگی شرکت عمران صدرا برای سرمایه‌گذاری و مشارکت در ساخت مدول اول تصفیه‌خانه مرکزی غرب این شهر جدید صدرا خبر داد و مقرر شد در نشستی با حضور معاون وزیر و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در این خصوص مجوزهای لازم اخذ وپیگیری شود.
مدیرعامل شرکت عمران صدرا همچنین از انتخاب پیمانکار و شروع عملیات اجرایی ساخت مخزن 20 هزار متر مکعبی در ارتفاعات فاز دو صدرا برای حل مشکل آب شرب پایدار شهروندان فاز 2 با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال از محل منابع داخلی شرکت عمران خبر داد و مقرر شد نقشه‌های اجرایی ظرف حداکثر یک هفته در اختیار پیمانکار شرکت عمران قرار گیرد.
مدیرعامل شرکت آبفای شیراز نیز با قدردانی از همراهی و تعامل هیئت مدیره شرکت عمران صدرا، گزارشی از عملیات اجرایی پروژه‌های در دست اقدام و در دستور کار شرکت آبفا برای حل بنیادی مسایل مربوط به حوزه آب و تصفیه فاضلاب در این شهر جدید ارائه داد.
بهروزی از برنامه‌ریزی برای شروع به کار مدول دوم تصفیه‌خانه شرق صدرا و همچنین اجرای شبکه فاضلاب در فاز دو خبر داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی