[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

بیانیه روز قدس فرماندهی انتظامی استان فارس ، روزنامه شیراز نوین

فرماندهی انتظامی استان با صدور اطلاعیه‌ای‌ روز قدس، روز تقویت فرهنگ بی‌امان مبارزه با صهیونیسم جهانی را گرامی داشت. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در این بیانیه آمده است:
روز قدس، روز وحدت و همگرایی امت اسلامی‌و مقابله با تلاش مستکبران و رژیم غاصب صهیونیستی در تشدید واگرایی و ایجاد ائتلاف‌های شیطانی در راستای گسترش تضاد و اختلاف بین‌المللی و مذاهب اسلامی‌است.
ملت ما همیشه با قدس زیسته و نگهبان قداستش بوده است. قدس، نه فقط تاریخ، بلکه جغرافیای عشق ما، تاریخ جانبازی ما و محراب نمازهای خونین ماست.
این روز گرامی‌برای ما تداوم قهرمانانه راه امام خمینی (ره) در سایه رهبری‌های حکیمانه مقام معظم رهبری؛ حضرت آیت‌الله العظمی‌خامنه‌ای و دستمایه عزت و بازگرداندن عظمت به اردوگاه مسلمانان است.
دوراندیشی و ابتکار حکیمانه امام خمینی (ره) در نامگذاری این روز موجب جهانی شدن آرمان‌های فلسطین و تضعیف و تنزیل رژیم صهیونیستی شده و تمام تلاش‌های جبهه استکبار را برای امنیت‌سازی این رژیم اشغالگر با ناکامی ‌و شکست مواجه ساخته است.
فرماندهی انتظامی استان فارس در آستانه روز جهانی قدس ضمن محکوم کردن جنایات اشغالگران و متجاوزان، مجدداً با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای‌(حفظه الله) بیعت و حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام و انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیستی و استکبار جهانی را به گوش جهانیان می رساند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی