[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۲
  • دوره جدید

پایان مأموریت بیمارستان شهید بهشتی شیراز در چرخه خدمات کرونا اعلام شد، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی‌بیمارستان شهید بهشتی شیراز، دیروز با پایدار شدن شرایط استان از نظر بیماری کرونا، مأموریت این بیمارستان در حوزه‌ خدمت‌دهی به این بیماری پایان یافت و این بیمارستان به عنوان بیمارستان پاک، فعالیت مجدد خدمات تخصصی و فوق تخصصی خود را از سر خواهد گرفت.
بدین‌مناسبت در آیینی که با حضور دبیرخانه کارگر استان، مدیران کل بیمه‌ای و درمان تأمین اجتماعی استان، رئیس و مدیر بیمارستان و کارشناسان و مسئولان برگزار شد، مهندس راستگو دبیر اجرایی خانه‌ کارگر استان فارس، با تشکر از مجموعه‌ مدیریت درمان استان، ‌عنوان کرد: خدمات سالیان اخیر بیمارستان بی‌نظیر بوده و با اتفاقات بسیار خوبی که رخ داده است، بیمارستان به هیچ عنوان قابل مقایسه با شرایط ١٠ سال پیش نیستو بی شک همدلی بین همکاران بیمارستان و مدیریت درمان باعث این اتفاق مبارک بوده است. این خبر برای بیمه‌شدگان بسیار مسرت بخش است؛ چرا که در این چند ماه اخیر، بسیاری از بیماران به دلیل ترس از ابتلای به کرونا، جهت دریافت خدمات درمانی به بیمارستان مراجعه نمی‌کردند و اکنون می‌توانند بدون نگرانی به ادامه‌‌ درمان بیماری‌های خود بپردازند.
کشاورز مدیرکل بیمه‌ای استان فارس نیز با بیان این که حضور متفاوتی را به جهت جلسه‌ کاری در بخش کرونای بیمارستان تجربه کرده است، عنوان داشت: مراقبت از بیماران با لباس‌های مخصوص و تجهیزات حفاظت فردی، بسیار طاقت‌فرساست و تا در آن فضا حضور پیدا نکرده‌ایم، قادر به درک این شرایط سخت نخواهیم بود.
دکتر اکبر امیری مدیر درمان تأمین اجتماعی استان فارس نیز دراین مراسم، با اشاره به معنای «فطر»، تقارن عید فطر با آغاز مجدد فعالیت‌های بیمارستان را به فال نیک گرفته و اظهار امیدواری کردند که این اتفاق خجسته باعث خیر و برکت بیشتری برای همکاران پرتلاش و بی‌ادعای بیمارستان شود. وی ضمن بیان این که از ابتدای بحث کرونا، با توجه به آمادگی مجموعه‌ی‌ بیمارستان جهت مواجهه با موضوع، در سریع‌ترین زمان ممکن، تجهیزات و امکانات و تغییر نوع خدمات انجام شد و به صورت بی‌وقفه خدمت‌دهی به بیماران آغاز گردید، از همکارانی که شجاعانه تلاش نموده و بعضی حتی با وجود بیماری، در کنار همکاران دیگر حضور یافتند، قدردانی نمودند.
دکتر امیری با اشاره به موفقیت مجموعه‌ درمان استان در مهار کرونا و پایدار شدن شرایط تخت‌های بستری و آی‌سی‌یو در استان، بیمارستان شهید بهشتی شیراز را به عنوان بیمارستان پاک اعلام نمودند و گفتند: باید به این نکته توجه داشت که آغاز فعالیت مجدد، به معنای پایان کرونا نیست و بایست تمامی‌پروتکل‌های بهداشتی به دقت انجام شود تا با آغاز رفت و آمد بیشتر مراجعان، بتوان بدون نگرانی به فعالیت‌های بیمارستان ادامه داد.
در پایان این مراسم، از رئیس و مدیر بیمارستان و تعدادی از مسئولان و کارشناسان به نمایندگی از کلیه کارکنان بیمارستان، با اهدای لوح تقدیر و هدایایی قدردانی شد.
هم چنین لوح تقدیری از سوی مدیران کل بیمه‌ای و درمان و رئیس انجمن روابط عمومی‌استان به مسئولان روابط عمومی‌مدیریت درمان و بیمارستان، به دلیل انعکاس اخبار و فعالیت‌ها در بحران کرونا، اهدا شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی