[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

هیئت ورزش کارگری فارس برای دومین سال پیاپی هیئت برتر کشور شد، روزنامه شیراز نوین

رئیس هیئت ورزش کارگری استان فارس، در ارزیابی صورت گرفته اداره کل امور ورزشی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی جمهوری اسلامی‌ایران ورزش کارگری فارس برای دومین سال پیاپی عنوان برتر کشور را کسب کرد.
به گزارش روابط عمومی‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، امید جواندل رئیس هیئت ورزش کارگری فارس با اشاره به علمکرد ورزشکاران کارگری فارس در سال گذشته گفت:کسب 11 مقام تیمی‌و 25 مقام انفرادی در بخش آقایان و بانوان عمکلرد ما در بخش قهرمانی ورزش کارگری در سال 98 بود که در ارزیابی صورت گرفته اداره کل امور ورزشی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی جمهوری اسلامی‌ایران ورزش کارگری فارس برای دومین سال پیاپی عنوان برتر کشور را کسب کردیم.
وی افزود: در سال 98 با اعزام 30 تیم در قالب 160 ورزشکار رکورد قابل توجه‌ای ‌در این بخش داشتیم و 6 ورزشکار به مسابقات جهانی اسپانیا اعزام کردیم که دستاورد ما از این مسابقات 2 مدال طلا از کشتی فرنگی و 1 مدال نقره از مسابقات کشتی ساحلی بود.
رئیس هیئت ورزش کارگری استان فارس در ارتباط با آموزش مربیان در این هیئت گفت :4 دوره مربیگری والیبال و بدمینتو‌نآقایان و بانوان در جهت توسعه این رشته‌ها در بین علاقه‌مندان کارگری از جمله فعالیت‌های این هیئت در سال 98 بود.
جواندل خاطر نشان کرد: در بخش همگانی زنگ ورزش کارگری را در سال 98 در کلیه کارخانجات به صدا در آوردیم، کارگران استان فارس در این برنامه قبل از شروع کار، 15 دقیقه ورزش صبحگاهی انجام می‌دهند و بیش از 60 مسابقه استانی را در انجمن‌های مختلف هیئت کارگری برگزار کردیم.
رئیس هیئت ورزش کارگری فارس در ارتباط با فعالیت‌های این هیئت در زمان شیوع کرونا گفت: اولین اقدام ما ممنوعیت فعالیت‌های ورزشی انجمن‌های ورزش کارگری طبق سیاست‌های وزارت بهداشت و ستاد مقابله با کرونا در ورزش بود.
امید جواندل افزود: در مسابقات مجازی کشوری دارت و پتانک شرکت فعال داشتیم و در بخش استانی نیز در رشته کاراته و ورزش‌های رزمی‌در بخش بانوان و فرزندان کارگران مسابقاتی مجازی را برگزار کردیم.
جواندل به برنامه‌های هیئت ورزش‌های کارگری استان فارس در سال 99 اشاره کرد و اظهار داشت: در سال جاری تمرکز بیشتری در بحث ورزش کارگری شهرستان‌های فارس خواهیم داشت و جامعه هدف خود را در هر دو بخش قهرمانی و همگانی کارگری گسترش می‌دهیم و هدف ما در هیئت استان فارس خدمت به جامعه کارگری و خانواده آن‌ها بوده است و در توجه به این امر در سال 98 بیش از 10 مسابقه استانی را در بخش فرزندان کارگر اجرا کرده‌ایم.
وی از برگزاری مسابقات جهانی کارگری در سال آینده در کشور کرواسی خبر داد و تصریح کرد: برای حضور پر تعداد و پر افتخار در مسابقات جهانی تمرکز بیشتری روی مسابقات قهرمانی کشور خواهیم داشت تا سهم نمایندگان فارس را در تیم‌های ملی افزایش دهیم.
رئیس هیئت ورزش کارگری فارس در پایان از حمایت‌های مختاری مدیر کل کار تعاون و رفاه اجتماعی فارس تشکر کرد و دستاوردهای این هیئت را کار تیمی‌دانست و گفت: از کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان فارس، اداره کل ورزش و جوانان فارس، همکاران خودم در هیئت، انجمن‌های کارگری، معاونان اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی، جامعه کارفرمایان استان فارس، رؤسای هیئت‌های شهرستان‌های فارس، رؤسای ادارات کار شهرستان‌ها تشکر و قدردانی می‌کنم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی