[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

فرمانده سپاه احمد بن موسی(ع): توزیع ۲۴ هزار بسته معیشتی توسط سپاه ناحیه احمدبن موسی(ع) شیراز، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه احمد بن موسی(ع) از توزیع ۲۴ هزار بسته معیشتی در منطقه شهر شیراز خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ مرتضی خسروانی ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر، اظهار داشت: پس از فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص کمک به محرومان، بسیجیان نسبت به این موضوع پیش قدم شده ویکسری از اقدامات به جا و قابل تحسین انجام دادند.
خسروانی با اشاره به اینکه رزمایش کمک‌های مؤمنانه در شیراز با پیشقدمی‌بسیجیان و خیرین به بهترین شکل انجام گرفت، ادامه داد: این رزمایش با محوریت بسته‌بندی و توزیع اقلام معیشتی برای خانواده‌های محروم و نیازمند از ابتدای ماه مبارک رمضان شروع شد و تا به حال ادامه دارد.
وی افزود: ۲۴ هزار بسته معیشتی در شرق شیراز توسط بسیجیان در بین خانواده‌های مبتلا به کرونا و خانواده‌های نیازمندی که از این شرایط آسیب دیده بودند، توزیع شد.
فرمانده سپاه احمد ابن موسی (ع) شیراز با تأکید بر اینکه این رزمایش بزرگ مؤمنانه با همکاری سازمان‌ها، گروه‌های جهادی و خیرین انجام شد، بیان داشت: در کنار این رزمایش بزرگ فعالیت‌های فرهنگی، تولید و توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده نیز انجام گرفت.
خسروانی با اشاره به اینکه دیروز آخرین مرحله از رزمایش کمک‌های‌مؤمنانه با حضور بسیجیان و گروه‌های جهادی صورت گرفت، خاطر نشان کرد: ۱هزار ۵۰۰ بسته معیشتی در بین خانواده‌های محروم شرق شیراز توزیع شد.
وی در پایان با تشکر از خیرین، گروه‌های جهادی، سازمان‌ها، بسیجیان و تمام کسانی که در این رزمایش بزرگ، سپاه را یاری کردند، گفت: ۱۸۰ میلیون ریال هم با کمک خیرین برای اجاره‌خانه و مغازه‌های آسیب‌دیده از کرونا پرداخت شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی