[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

ایجاد تعادل اطمینان‌بخش برای مردم در بازار سرمایه و بورس، روزنامه شیراز نوین

رئیس‌جمهور تسریع در واگذاری سهام شرکت‌های دولتی و امکان حضور همه مردم در این عرصه را اطمینان بخش و مایه خرسندی دانست و بر ضرورت تلاش مسئولان اقتصادی کشور در راستای توسعه این فعالیت‌ها تأکید کرد.
به گزارش ایسنا، ‎حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز جمعه درگفت‌وگو با دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارائی پس از استماع گزارش وی درباره اقدامات و برنامه‌های این وزارتخانه در راستای ساماندهی بازار سرمایه گذاری  و بورس در کشور تأکید کرد: باید تلاش کنیم بازار بورس و سرمایه به یک تعادل اطمینان بخش برسد تا مردم با خیالی آسوده برای سرمایه‌گذاری در این عرصه اطمینان کامل داشته‌باشند.
رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: باید از طریق فروش اوراق مالی اسلامی‌برای تأمین مالی طرح‌های عمرانی کشور برنام‌ریزی و اقدام کنیم.
روحانی با اشاره به اینکه باید به گونه‌ای‌ برنامه‌ریزی شود تا همواره امکان عرضه سهام شرکت‌های سودده در بورس فراهم باشد، اظهار داشت: آگاهی بخشی و اطلاع‌رسانی دقیق از بازار سرمایه به مردم و استفاده صحیح و مطمئن آنها از این بازار بسیار حائز اهمیت است و می‌تواند موجب توسعه کشور و افزایش سرمایه مردم شود.
فرهاد دژپسند نیز در این گفت‌وگو گزارشی از روند روش سهام صندوق واسطه گری مالی یکم و برنامه‌های وزارت اقتصاد و دارائی در زمینه آزادسازی بخشی از سهام عدالت و اقدامات این وزارتخانه در راستای توسعه بازار سرمایه و بورس و تقویت حضور مردم در این عرصه به رئیس‌جمهور ارائه کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی