[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

فرمانده سپاه فجر: سوم خرداد از مهم‌ترین رخدادهای تاریخ ایران است، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه فجر با تأکید براینکه آرمان فلسطین فراموش شدنی نیست، گفت: جوانان آزادۀ جهان اسلام و گروه‌های مقاومت هرگز از مواضع خود در مبارزه با رژیم غاصب اسرائیل عقب‌نشینی نخواهند کرد.
سردار سید‌هاشم غیاثی در جلسه شورای معاونان سپاه فجر گفت: سپاه و بسیج در کنار کادر بهداشت و درمان استان فارس از هیچ تلاشی برای خدمت‌رسانی به مردم چشم‌پوشی نکردند.
به گزارش روابط عمومی‌سپاه فارس، او ادامه داد: بسیجیان در اهدای خون به بیماران نیازمند نیز حضور گسترده‌ای‌داشته‌اند و در زمینه کمک‌های اقتصادی تاکنون در چند مرحله بسته‌های معیشتی یه اقشارنیازمند استان فارس اهدا شده و با توجه به تشکیل بانک اطلاعاتی جامع اقشار نیازمند این اهدای بسته‌های معیشتی همچنان ادامه خواهد داشت.
غیاثی همچنین با تأکید بر اینکه روز جهانی قدس نماد همبستگی مسلمانان جهان در مبارزه با رژیم صهیونیستی است، گفت: آرمان فلسطین هرگز فراموش نخواهد شد فلسطین مسئله اصلی جهان اسلام است و هرگونه تلاش و طرح آمریکا و سران رژیم صهیونیستی برای خدشه به این آرمان نظیر طرح معامله قرن محکوم به شکست است.
وی با بیان اینکه مسلمانان مالک اصلی قدس هستند، گفت: جوانان آزادۀ جهان اسلام و گروه‌های مقاومت هرگز از مواضع خود در مبارزه با رژیم غاصب اسرائیل عقب نشینی نخواهند کرد و انقلاب اسلامی‌ همواره حامی‌ ملت‌های مظلوم و مسلمانان جهان خواهد بود.
فرمانده سپاه فجر همچنین با تبریک فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، گفت: مسئله آزادسازی خرمشهر در زمانی اتفاق افتاد که تمام جهان از رژیم بعث حمایت می‌کرد و روی کاغذ آزادسازی این شهر غیر ممکن بود.
وی با بیان اینکه فرهنگ برآمده از دفاع مقدس امروز الگوی اصلی ملت‌های مسلمان و آزادی‌خواهان جهان برای مبارزه با استکبار جهانی است، گفت: روحیه بسیجی، جهادی و شهادت‌طلبی جوانان مؤمن و انقلابی پیروزی بزرگ و آزادسازی خرمشهر عزیز را برای ملت ایران اسلامی‌فراهم آورد.
غیاثی با بیان اینکه از سوم خرداد در چهلمین سالگرد دفاع مقدس همچنان به‌عنوان یکی از مهم‌ترین وقایع تاریخ انقلاب اسلامی‌یاد می‌شود، گفت: مسئولان استان و شهرستان شیراز و عموم مردم انقلابی فارس تمام تلاش خود را برای برگزاری باشکوه جشن‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس به کار گیرند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی