[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

از وزیر ورزش خواستار تثبیت مدیریت در ورزش فارس شدیم ، روزنامه شیراز نوین

صبح روز پنج شنبه با حضور دکتر رحیمی‌استاندار فارس، مهندس اسکندر‌پور شهردار شیراز، حیدرعلی کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان فارس سالن شش هزار نفری شیراز که مراحل پایانی ساخت آن در حال انجام است مورد بازدید قرار گرفت. استاندار فارس در حاشیه این بازدید با اشاره به حرف و حدیث‌های اخیر  مطرح شده در خصوص انتقال مدیرکل ورزش وجوانان این استان به تهران گفت: از وزیر ورزش وجوانان خواستار تثبیت مدیریت درفارس شده‌ایم.
دکترعنایت‌الله رحیمی ‌افزود: با توجه به پروژه‌های زیادی که در مجموعه ورزش و جوانان در استان در حال انجام است، از عزیزان این مجموعه انتظار داریم ساز ماندن کوک کنند تا اقدامات خوب این اداره کل تداوم یابد.
وی افزود: امروز با همراهی شهردار شیراز توفیق پیدا کردیم از اقدامات خوبی که ورزش و جوانان فارس و شرکت مادر تخصصی حفظ و نگهداری توسعه اماکن ورزشی در پیشبرد پروژه‌هایی چون این سالن شش هزار نفره انجام داده، بازدید کنیم.
رئیس شورای عالی ورزش استان فارس افزود: کار ارزشمند و سرمایه‌گذاری خوبی در این پروژه انجام شده که موجب افزایش سرانه ورزشی استان خواهد شد و همچنین به بخشی از مطالبات ورزشکاران و جوانان پاسخ خواهد داد.
استاندار فارس ادامه داد: در این منطقه از شیراز، اماکن ورزشی کم بود اما با احداث این سالن و اماکنی که جنب این سالن توسط شهرداری در حال انجام است، یک سایت توریستی، تفریحی ورزشی ایجاد خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی