[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۰
  • دوره جدید

تاج‌گردون در جمع خبرنگاران: قانون انتخابات ریاست جمهوری در بحث ثبت‌نام ضعف جدی دارد، روزنامه شیراز نوین

عضو هیئت اجرایی مرکزی انتخابات ریاست جمهوری بر لزوم آسیب‌شناسی قانون انتخابات تأکید کرد و گفت: شرایط نشان داد قانون انتخابات ریاست جمهوری حداقل در مرحله ثبت‌نام ضعف جدی دارد.
غلامرضا تاج‌گردون در حاشیه بازدید اعضای هیئت اجرایی مرکزی انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤال ایلنا درباره اینکه چرا این روند ثبت نام متقاضیان اینترنتی نمی‌شود، گفت: این کار باید با تأیید شورای نگهبان صورت بگیرد تا اجرایی شود؛ ولی هنوز بر سر سازوکارها و ابزار‌های آن به توافق نرسیده‌اند.
عضو هیئت مرکزی اجرایی انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: من به عنوان شخص حقیقی در این هیئت عضو هستم. اما نمی‌توان زیاد بین شخصیت حقیقی و حقوقی‌مان تفکیک قایل شویم. درخواست من از وزارت کشور، آسیب‌شناسی ثبت‌نام انتخابات ریاست جمهوری است تا قوانین موجود کشور در این رابطه را اصلاح کنیم.
این نماینده مجلس ادامه داد:‌ شرایط نشان داد قانون انتخابات ریاست جمهوری حداقل در مرحله ثبت‌نام ضعف جدی دارد. امیدواریم بتوانیم ضعف‌های موجود را برطرف کنیم؛ چراکه این موضوع مهمی است. ما از طرف شورای نگهبان تأیید شده‌ایم که می‌توانیم مورد اعتماد مردم باشیم. هر خدشه‌ای که در انتخابات دیده شود، ما وظیفه خود می‌دانیم که تذکر دهیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی