[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۳
  • دوره جدید

چلنگر: نیکبخت به برانکو گفت زانویم درد می‌کند، روزنامه شیراز نوین

مترجم سابق برانکو ایوانکوویچ در تیم ملی فوتبال ادعای علیرضا نیکبخت درباره خط خوردنش از جام جهانی به بهانه مصدومیت را تأیید کرد.
به گزارش "ورزش سه"، صحبت‌هایی که علیرضا واحدی نیکبخت در برنامه دورهمی‌ انجام داد چند روزی است به یکی از موضوعات داغ فوتبال تبدیل شده؛ ستاره سابق استقلال، پرسپولیس و تیم ملی در این برنامه اعلام کرد که قبل از جام جهانی 2006 خودش را به مصدومیت زده تا به آلمان نرود و دلیل آن هم ترس از پرواز بوده است. نیکبخت البته بعد از برنامه در تکمیل صحبت‌هایش پای اختلاف با برانکو را پیش کشید و اعلام کرد که دوست نداشته به خاطر شرایط موجود شاگرد این مربی باشد.
حالا اما رضا چلنگر به عنوان یکی از نزدیک‌ترین افراد به برانکو ایوانکوویچ ادعای نیکبخت درباره اعلام مصدومیت را تأیید می‌کند. 
مترجم سال‌های متمادی برانکو در این باره گفت:‌ «ما آن‌موقع نمی‌دانستیم علی خود را به مصدومیت زده یا نه ولی او در لیست برانکو بود و می‌توانست در جام جهانی بازی کند. با این حال  15 روز قبل از اعزام تیم ملی گفت که کشکک زانویم درد می‌کند و چندبار هم در تمرینات این را گفت. برانکو هم گفت با این وضعیت که نمی‌توانیم علیرضا را ببریم.»

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی