[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۳
  • دوره جدید

مدیرعامل قشقایی: فدراسیون باشگاه‌ها را تحقیر می‌کند، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل باشگاه قشقایی گفت: نگاه فدراسیون به باشگاه‌ها از بالا به پایین است و هیچگاه نظر باشگاه‌ها را نمی‌پرسند و با این کار باشگاه‌ها را تحقیر می‌کنند.
روح‌الله نجف‌پور در خصوص تست کرونای بازیکنان قشقایی اظهار داشت: تست کرونا را داده‌ایم و جواب آن محرمانه است. باید با هیئت مدیره در این خصوص صحبت کنیم و بعد نتایج را مطرح می‌کنیم.
مدیرعامل قشقایی در خصوص آزمایش‌های کرونا عنوان کرد: وقتی تیم‌ها را مجبور می‌کنیم خودشان هزینه کنند می‌روند کمترین هزینه‌ها را انجام می‌دهند یک کیت 200 هزار تومان و آن یکی یک‌میلیون و 800 هزار تومان است. کیت ارزان چینی است و نتایج دقیقی ندارد. در پروتکل‌ها نیامده از چه کیتی استفاده شود، فقط آمده است که آزمایش انجام شود. اگر تیم‌ها را مجبور کنیم از پروتکل‌ها پیروی کنند شاید بعضی تیم‌ها آن چیزی که مورد نظر است را انجام ندهند.
وی در خصوص از سرگیری لیگ عنوان کرد: ما شرایطی که برای برگزاری لیگ اعلام کرده‌اند را قبول نداریم با اجبار می‌خواهند تیم‌ها را وادار کنند به میدان بروند. ما نه خطر سقوط داریم و نه شرایط صعود. در میانه جدول قرار داریم و از 8 بازی باقیمانده 5 بازی را در خانه انجام می‌دهیم. همه بازی‌هایمان با تیم‌هایی است که در معرض سقوط هستند و پایین جدول قرار دارند. خیلی خطر سقوط ما را تهدید نمی‌کند فقط دو تیم در لیگ یک هستند که می‌خواهند لیگ برگزار شود و یک تیم در لیگ برتر.
نجف‌پور خاطرنشان کرد: این تیم‌هایی که اصرار دارند بازی‌ها برگزار شود، تا سال دیگر صبر کنند تا این اتفاق رخ دهد. ادامه لیگ را بعد از بحران کرونا انجام دهیم، می‌توانند در زمستان سال دیگر بازی کنند و هیچ مشکلی پیش نیاید و هزینه‌هایی که کرده‌اند به سرانجام برسد.
مدیرعامل قشقایی در رابطه با قهرمانی تیم‌های صدر جدولی عنوان کرد: من موافقم قهرمان مشخص شود، حق هر کس است به او داده شود، البته منطقی است که این لیگ سال آینده برگزار شود، هر طور محاسبه می‌شود اگر این لیگ را به اجبار شروع کنیم برای سال آینده به مشکل برخواهیم خورد. لیگ بعدی اگر در آذر شروع شود نمی‌توانیم لیگ را به سرانجام برسانیم.
وی افزود: اگر مجبور باشیم نماینده آسیا را مشخص کنیم، ایران باید نماینده‌های خود را مشخص کند باید با مدیرعامل باشگاه‌ها در لیگ برتر و لیگ یک جلسه برگزار شود و همه نظر بدهند. نگاه فدراسیون به تیم‌ها از بالا به پایین است. به هیچ عنوان نگاه همکاری نیست وگرنه از ما می‌خواستند در کنار هم چند ساعت بنشینیم و به یک نظر مشترک برسیم و تمام شائبه‌های آزاردهنده تمام شود.
وی تصریح کرد: یک جلسه با مدیرعامل باشگاه‌ها تمام مشکلات را حل می‌کرد و همه از آن باید تبعیت کنند اگر یکبار دعوت می‌کردند و برای باشگاه‌ها ارزش قائل می‌شدند تمام مشکلات رفع می‌شد. شاید اگر این اتفاق رقم می‌خورد، الان قهرمان و نایب‌قهرمان مشخص می‌شد و صورتجلسه هم صورت می‌گرفت و تمام احتمالات بررسی می‌شد. با دعوت نشدن مدیران می‌خواهند تیم‌ها را تحقیر کنند. وی در خصوص رعایت پروتکل‌های بهداشتی عنوان کرد: با این شرایط سلامت مردم به خطر می‌افتد در پروازها تمام صندلی‌ها پر است، هیچ پروتکل بهداشتی رعایت نمی‌شود. اگر می‌گویند مردم به خاطر شرایط معیشتی مجبور هستند سر کار حاضر شوند، به خاطر آن است که گرسنه می‌مانند. آیا اگر فوتبال برگزار نشود فوتبالیست‌ها و مربیان گرسنه می‌مانند؟ حتی باشگاه‌ها می‌توانند حقوق‌ها را پرداخت کنند و مشکلی رخ ندهد نباید به خاطر بحث‌های مالی پروتکل‌ها ابلاغ شود که قابل اجرا نباشند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی