[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان فارس از برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی به مناسبت بزرگداشت سالگرد رحلت امام خمینی(ره) خبرداد.
حیدرعلی کامیاب با بیان اینکه این مسابقه با همکاری ستادامربه معروف و نهی از منکر استان و با محوریت وصیت نامه امام خمینی(ره) و امر به معروف و نهی از منکر در ورزش برگزار می‌شود، افزود: امام خمینی(ره) زندگی زیر چتر علم و آگاهی را آن  قدر شیرین و انس با کتاب و قلم و اندوخته‌ها آنقدر خاطره آفرین و پایدار می‌دانستند که همۀ تلخی‌ها و ناکامی‌های دیگر را از یاد می‌برد.
وی با پر اهمیت خواندن مطالعه و کتابخوانی در سیره علمی ‌و عملی امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری گفت: کتاب و کتابخوانی از جمله مهم‌ترین دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب در حوزه فرهنگ است.
دبیرستادساماندهی جوانان استان فارس ادامه داد: برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی می‌تواند عادت به مطالعه در همه تفکرات و اندیشه‌ها و دل‌ها را نهادینه کند.
کامیاب با بیان اینکه تشویق و ترغیب مردم خصوصاً جوانان به کتاب و کتابخوانی موجب شناسایی استعدادها در جامعه و زمینه‌ساز توسعه و پیشرفت کشور و جامعه خواهد بود، افزود: اگر فرهنگ کتاب و مطالعه در جامعه‌ ما رونق پیدا کند و علاقه‌مندان زیادی به آن رو آورند باعث توسعه و گسترش کشور و سرفرازی ملت و جامعه خواهد شد.
وی ادامه داد: علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه که همراه با اهداء جوایز نفیس به 14 تن از برندگان آن خواهد بود می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص چگونگی شرکت در این مسابقه به سایت اداره کل ورزش و جوانان استان یا کانال‌های ‌ارتباطی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مراجعه کنند.
گفتنی است سئوالات و پاسخ نامه مربوط به این مسابقه بر روی سایت اداره کل ورزش و جوانان فارس بارگذاری شده و علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند پاسخ نامه مربوط به آن را تا آخر خرداد ماه به شماره تلفن 09018137217 ارسال کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی