[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۸۹
  • دوره جدید

درخشش دانشگاه شیراز در فدراسیون سرآمدان علمی‌ایران، روزنامه شیراز نوین

دانشگاه شیراز با دو مقام در زمره سرآمدان علمی‌ایران قرار گرفت.  به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر سید مسعود نبوی‌زاده، استاد بخش شیمی‌دانشکده علوم دانشگاه شیراز به عنوان سرآمدان علمی‌ایران در سال ۱۳۹۹ انتخاب شد.
فدراسیون سرآمدان علمی‌ایران، تحت حمایت و مدیریت معاونت علمی‌و فناوری ریاست جمهوری، ۱۰۰ نفر از محققان کشور را در سال ۱۳۹۹ به عنوان سرآمد علمی ‌در ۲ گروه الف و ب انتخاب کرده و دکتر سید مسعود نبوی‌زاده، با کسب اعتبار علمی‌۷۵، عضو گروه ب این فهرست است.
پرداخت پژوهانه نقدی و آزمایشگاهی و نیز تأمین مخارج بکارگیری محقق پسادکتری از حمایت‌های این فدراسیون می‌باشد.
در این راستا ۲۵۰ میلیون ریال به عنوان پژوهانه و ۵۰میلیون ریال اعتبار استفاده از خدمات شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی به این استاد دانشگاه شیراز تعلق گرفت.
همچنین دکتر نبوی‌زاده می‌تواند نسبت به جذب یک محقق پسادکتری اقدام کند و حق الزحمه آن توسط فدراسیون سرآمدان علمی‌ایران به مدت یک سال پرداخت می‌شود.
در سال گذشته نیز دکتر سید جعفر حسینی، عضو هیئت علمی‌بخش شیمی‌دانشکده علوم دانشگاه شیراز به عنوان سرآمدان علمی‌ایران انتخاب شد.
همچنین دکتر احمد شیخی، استاد بخش فیزیک دانشکده علوم دانشگاه شیراز برای سومین سال متوالی در جمع سرآمدان علمی‌ایران قرار گرفت.
در این راستا ۳۵۰ میلیون ریال به عنوان پژوهانه و ۵۰میلیون ریال اعتبار استفاده از خدمات شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی به این استاد دانشگاه شیراز تعلق گرفت.
همچنین دکتر شیخی می‌تواند نسبت به جذب دو محقق پسادکتری اقدام کند و حق الزحمه آن توسط فدراسیون سرآمدان علمی‌ایران به مدت یک سال پرداخت می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی