[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۰۳
  • دوره جدید

سخنگوی دولت: امیدواریم مجلس تازه نفس به دولت بپیوندد، روزنامه شیراز نوین

سخنگوی دولت اشاره به جریان انتقال بنزین از ایران به ونزوئلا اعلام کرد:در آینده هم با قاطعیت هرجایی که بتوانیم تبادل کالا داشته‌باشیم کار خود را ادامه می‌دهیم.
به گزارش ایسنا، علی ربیعی در ابتدای نشست خبری هفتگی خود با اشاره به سالگرد رحلت حضرت امام خمینی(ره) اظهار کرد: خرداد را با نام امام خمینی(ره) می‌شناسیم. ۱۴ و ۱۵ خرداد فرصتی را برای اعضای دولت فراهم می‌کند که مجدداً با آرمان‌های‌امام(ره) و آنچه که در راستای مبارزه با ظلم بود و با مشی امام(ره) تجدید پیمان کنند. ربیعی اظهار داشت:  امیدواریم همانطور که قانون اساسی، دولت را محور اداره امور اجرایی کشور قرار داده است، مجلس تازه نفس هم به هم افزایی با دولت در این مصاف بپیوندد و در عمل برای حل مشکلات و توسعه و پیشرفت کشور به کمک با دولت به پا خیزد.
ربیعی افزود: دولت در همکاری با مجلس برای عبور از مشکلات کشور از هیچ تلاشی برای انجام وظایف خود فروگذار نخواهد کرد، در شرایط امروز کشور در مواجه با مشکلات مختلف، تحریم‌های کمرشکن و بی‌سابقه در تاریخ روابط بین‌الملل و اثرات آن بر زندگی مردم در اثر این هجوم بی‌سابقه سیاسی علیه ایران و امنیت روانی مردم و کوچک شدن اقتصاد در اثر این تحریم‌ها، همه ارکان نظام با همه شرایط و توان خود باید برای اطمینان‌بخشی به جامعه  در کنار هم قرار بگیرند. وی تصریح کرد: ما دولتی با درآمدهای ارزی زیاد، فراوان و نجومی‌نبودیم، بلکه دولتی بودیم که با سخت‌کوشی، عقلانیت و تلاشی بی‌محابا به اداره کشور پرداختیم.
وی افزود: باید به همه اینها توجه کنیم و به آن مدیریت ۱۰۰ روزه کرونا را اضافه کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی