[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۹
  • دوره جدید

مرکز فوریت‌های پلیس فارس در کشور رتبه اول را کسب کرد ، روزنامه شیراز نوین

مرکز فوریت‌های پلیس فارس
در کشور رتبه اول را کسب کرد 

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل معاونت عملیات فرماندهی انتظامی‌استان گفت: مرکز فوریت‌های پلیسی این فرماندهی، طی یک سال گذشته رتبه اول کشور را به خود اختصاص داد. 
سرهنگ «عباس بی‌طرف» در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: مرکز تجمیع فوریت‌های پلیسی‌ در استان فارس طی یک سال گذشته به لحاظ پاسخگویی مناسب، کمترین میزان اشغالی خطوط و پاسخ به تماس‌ها، مطلوب ارزیابی شده و در سطح کشور رتبه اول را کسب کرد.
وی افزود: مرکز فرماندهی و کنترل (مرفوک) استان فارس بر اساس شاخص‌های کارنامه یگانی در سال 98 رتبه دوم را به خود اختصاص داد که نسبت به مدت مشابه سال 97، 11 درصد افزایش رتبه داشته است، در این خصوص از تلاش‌های شبانه‌روزی همکاران و کارکنان مرکز فرماندهی و کنترل تقدیر و تشکر می‌کنم.
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل معاونت عملیات پلیس فارس تصریح کرد:  بر اساس آمار موجود، در سال 98 بالغ بر 3 میلیون و 500 هزار تماس با این مرکز برقرار شده است که این آمار بالا نشان از اعتماد بالای مردم به پلیس است و ما باید قدردان این اعتماد باشیم.
سرهنگ بی‌طرف با اشاره به اینکه تلفن 110 سریع‌ترین راه ارتباطی مردم با پلیس می‌باشد، گفت: مرکز فوریت‌های پلیسی 110 به صورت شبانه‌روزی آماده دریافت تماس شهروندان می‌باشد.
وی در پایان ضمن قدردانی از شهروندان در خصوص تماس با پلیس در موارد مشکوک که در بسیاری از مواقع منجر به کشف جرم و دستگیری مجرمان می‌شود، گفت: شهروندان سعی کنند فقط در موارد اضطراری با 110 تماس بگیرند و در مواردی که شکایت آنها مربوط به جرایم غیرمشهود است، پس از کسب مشاوره از اپراتورهای 110 جهت پیگیری‌های بعدی به مراجع قضایی مراجعه کنند.
 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی