[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

ظرفیت شبکه برق و تأمین برق پایدارافزایش یافت ، روزنامه شیراز نوین

در قالب ، پویش الف - ب - ایران بهره بردای از طرح‌های توسعه، اصلاح و بهینه سازی شبکه توزیع برق استان بوشهر طی مراسمی‌با حضور حجه الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس‌جمهوری اسلامی‌ و دکتر رضا اردکانیان وزیر نیرو به صورت ویدئو کنفرانس بهره‌‌برداری از طرح‌های توسعه، اصلاح و بهینه سازی شبکه توزیع برق استان بوشهر آغاز شد.
 این مراسم با حضور محمد حسن متولی‌زاده مدیر عامل توانیر ، غلامرضا نصیری مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای‌ استان فارس ، اردشیر مذکوری مدیر عامل شرکت توزیع برق استان بوشهر و برخی مقامات و مسئولان این استان ترتیب یافت. اردشیر مذکوری مدیر عامل شرکت توزیع برق استان بوشهر در حاشیه این مراسم با گرامیداشت سالروز ارتحال امام راحل و همچنین قیام تاریخی 15 خرداد، دستیابی به افق درخشان اجرای طرح‌های توزیع برق در استان بوشهر را مرهون فداکاری و از خودگذشتگی نیروهایی دانست که با الگو قرار دادن حرکت تاریخی ملت ایران در سال 42 چراغ روشنای شکل‌گیری انقلاب اسلامی‌ را برافروختند. 
وی با بیان مشخصات طرح‌های توسعه، اصلاح و بهینه‌سازی شبکه توزیع برق استان بوشهر که به بهره برداری رسید، اظهار داشت: در قالب پویش الف - ب - ایران این طرح‌ها با سرمایه‌گذاری 32 میلیارد تومان به سرانجام رسید. مهندس مذکوری اضافه کرد: با اجرای طرح‌های یاد شده 118 کیلومتر شبکه فشار متوسط و فشار ضعیف اجرا شده و 83 دستگاه پست فشار متوسط هوایی و زمینی نیز نصب گردیده است، همچنین امکان تأمین برق مشترکین و متقاضیان جدید در تعرفه‌های کشاورزی، صنعتی، تجاری و خانگی استان بوشهر نیز فراهم شده است. 
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان بوشهر در ادامه خاطر نشان کرد: افزایش ظرفیت شبکه برق و تأمین برق پایداراستان بوشهر، مقاوم‌سازی و ارتقاء پایداری و قابلیت اطمینان شبکه‌های توزیع در سطح استان و بهبود کیفیت خدمات و تأمین برق مطمئن و پایدار و همچنین افزایش امنیت سایبری از ویزگی‌های طرح‌های توسعه اصلاح و بهینه‌سازی شبکه توزیع برق استان بوشهراست که با حضور رئیس‌جمهوری و وزیر نیرو کلید خورد. 
وی همچنین به نوسازی ناوگان فنی و تجهیزاتی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر اشاره کرد و گفت: در قالب پویش الف - ب - ایران 4 دستگاه کامیون بالابر عملیاتی به شرکت توزیع اضافه شد و همچنین یک دستگاه کامیون جرثقیل‌دار عملیاتی و یک دستگاه کامیون مجهز به مقره شوی نیز در شبکه خدمت‌رسانی قرار گرفت. به گفته مهندس مذکوری اجرای طرح‌های توسعه، اصلاح و بهینه‌سازی شبکه توزیع برق استان بوشهر موجب ارتقاء سطح عملکرد شرکت در ارائه خدمات برق مطمئن و پایدار به مشترکین می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی