[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۶
  • دوره جدید

بازدید میدانی شهردار شیراز از روند پروژه میدان الله(گلسرخ)، روزنامه شیراز نوین

شهردار شیراز از روند بهسازی پروژه میدان الله بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی‌شهرداری منطقه هفت، اسکندرپور شهردار شیراز به همراه صالحی معاون فنی و عمرانی شهردار، معصومی‌شهردار منطقه هفت و معاونان و کارشناسان از پروژه میدان الله(گلسرخ) بازدید کردند و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی این پروژه قرار گرفت.
معصومی، ‌شهردار منطقه هفت در حاشیه این بازدید با ارائه گزارشی از روند بهسازی و باز آفرینی میدان الله خاطر‌نشان کرد: میدان الله با ۱۴ هزار متر مربع مساحت طراحی آن به گونه‌ای‌انجام شده است که گیاهان و درختان متنوع و متناسب در آن کاشته خواهد شد تا در چهار فصل سال شاهد زیبایی خاصی در این میدان باشیم.
معصومی‌ادامه داد: از اقدامات انجام گرفته در این میدان می‌توان به جابجای ۷۰ اصله درخت، ۲۲ هزار متر مکعب خاکبرداری، اجرای ۵ هزار‌متر‌مربع ایزولاسیون، ایجاد ۱۰ هزار متر مربع فضای سبز، یک هزار و ۳۰۰ مترمربع سنگ فرش و لبه گذاری، اجرای ۴ آبنما و ۸ هزار متر مربع مساحت تحت‌پوشش آبیاری بارانی اشاره کرد.
اسکندرپور در حاشیه این بازدید ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه تمامی ‌همکاران، دستورات لازم را در خصوص تسریع در روند پیشرفت پروژه صادر کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی