[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۹
  • دوره جدید

رئیس کل دادگستری فارس : موانع تولید را برخواهیم داشت ، روزنامه شیراز نوین

 رئیس کل دادگستری استان فارس در بازدید از دو واحد صنعتی در شهرستان زرقان بر اعتماد مردم و مسئولان به تولیدگنندگان داخلی تأکید کرد و بیان داشت: باور عمومی ‌و اطمینان به توان تولید نندگان داخلی می‌تواند چرخ‌های صنعت را با سرعت بیشتری به حرکت در آورد.
حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی ظهر امروز در بازدید از این دو واحد صنعتی ضمن  دیدار با مدیران آن مشکلات قضایی برخی از کارگران این دو مجموعه را مورد بررسی قرار داد. وی با تقدیر از این واحد صنعتی که با ابتکار مهندسان خود موفق به ساخت دستگاه تولید ماسک گردیده است، گفت: شرایطی که در نتیجه اِعمال تحریم‌های ظالمانه در کشور حاکم شده است گرچه زمینه‌ساز آسیب‌های فراوانی به بدنه تولیدات داخلی بوده اما این موضوع باعث شده است تا با تکیه به خلاقیت‌های مهندسین داخلی ، همت تولید کنندگان و تلاش کارگران در بخش صنعت زمینه برخی از وابستگی‌ها از بین برود که نمونه آن طراحی و ساخت دستگاه تولید ماسک در همین کارخانه می‌باشد.
نماینده عالی قوه‌قضاییه در استان فارس همچنین در دیدار از واحد تولیدی دیگری در شهرک صنعتی زرقان شیراز بیان داشت: برنامه مجموعه قضایی استان برداشتن موانع تولید با بهره‌گیری از ظرفیت‌های قانونی و در اختیار دستگاه قضایی است و تلاش کرده ایم از ابتدای امسال بیش از سال گذشته در مسیر تحقق شعار محوری سال گام برداریم. حجت الاسلام و المسلمین موسوی در ادامه بر پیگیری پرونده‌های این واحد تولیدی توسط دبیرخانه ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دادگستری استان تأکید کرد و افزود: تحقق شعار سال تنها در سایه همدلی و همکاری همه مسئولان و با به کار گیری همه ظرفیت‌ها ممکن است.
همچنین ارشدترین مقام قضایی استان فارس از برگزاری جلسات فرعی کارگروه شهرستانی ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان با هدف بررسی مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان‌ها در آینده نزدیک خبر داد.
گفتنی است رئیس کل دادگستری استان فارس در پایان بر پیگیری و رفع مشکلات قضایی واحد‌های بازدید شده تا حصول نتیجه نهایی توسط دبیر خانه ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دادگستری استان تأکید کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی