[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۲
  • دوره جدید

میزها مشکلات را حل نمی‌کند، روزنامه شیراز نوین

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس، گفت: مشکلات مردم در پشت میز‌ها و در‌های بسته و فضا‌های صرفاً اداری حل نخواهد شد بلکه باید میدانی ورود کرد و جهادی عمل کرد.
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی‌در دیدار با اهالی دهستان دراک، سیاخ دارنگون و ارژن از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات این مناطق قرار گرفت.
این نماینده مجلس اظهار داشت: نمایندگان مجلس یازدهم همان گونه که پیش از انتخابات در شعار‌ها اعلام کردند، به دنبال ارتباط تنگاتنگ با موکلین خود هستند و این دیدار‌ها در راستای همین رویکرد است.
اوبا بیان اینکه ارتباط نماینده با مردم یک وظیفه است و نباید این گونه برداشت شود که با این دیدار‌ها منتی بر سر مردم گذاشته می‌شود، ادامه داد: باید پای صحبت مردم نشست، پس از آن نتیجه‌گیری و پیگیری کرد تا مشکلات مردم حل و فصل شود.
این نماینده مجلس تصریح کرد: هر چند شأن مجلس قانون‌گذاری است، اما شأن دیگر آن نظارت بر حسن‌اجرای قانون است تا بدانیم مسئولان اجرایی در راستای خدمت به مردم چه کرده و چقدر در این مسیر ثابت قدم هستند. عزیزی با تأکید بر ارتباطات مؤثر با مردم مناطق گوناگون شهرستان شیراز بیان کرد: ما به تمام مناطق خواهیم رفت و در مرحله نخست به یک جمع بندی از مسائل هر منطقه دست خواهیم زد و پس آن اولویت‌ها را دنبال می‌کنیم.
او افزود: در مرحله دوم، جلسات با حضور معتمدین، اعضای شورا و مدیران دستگاه‌های اجرایی در مناطق برگزار می‌شود تا موضوعات همین جا پیگیری شود چراکه تنها قصد سخنرانی نداریم.
نماینده شیراز در مجلس یازدهم در ادامه با اشاره به ضعف زیرساخت‌ها در عرصه‌های مختلف در شهرستان شیراز بیان کرد: امروز ما بدون یک سیستم کارآمد در بحث تولید و کشاورزی هستیم و کشاورز ما از برداشت محصول خود سود چندانی نمی‌برد.
او تصریح کرد: اگر یک پایانه محصولات کشاورزی در شهرستان بود شاهد این گرفتاری‌ها نبودیم لذا باید در این خصوص اقدام جدی صورت گیرد که ما در دیدار با مسئولان ارشد جهاد کشاورزی این موضوع را دنبال کرده‌ایم.
عزیزی ادامه داد: ضعف زیرساختی دیگر شهرستان در حوزه ارتباطات است که در دیدار با وزیر تمام مشکلات را به عرض وی رسانده‌ایم.
عزیزی در ادامه با تصریح بر اینکه ضعف زیرساختی دیگر شهرستان در حوزه ارتباطات است که در دیدار با وزیر تمام مشکلات را انتقال داده‌ایم، افزود: بحث راه‌های ریلی استان فارس نیز در دیدار با مسئولان به جد دنبال شده است.
نماینده شیراز در مجلس یازدهم گفت: برخی موضوعات از طریق وزارتخانه‌ها دنبال شده، اما برخی نیز در داخل استان قابل پیگیری است.
عزیزی در عین حال تصریح کرد: مشکلات مردم در پشت میز‌ها و در‌های بسته و فضا‌های صرفاً اداری حل نخواهد شد بلکه باید میدانی ورود کرد و جهادی عمل کرد.
او افزود: مجلس یازدهم با مدیرانی که بخواهند مماشات کنند و کار مردم را دنبال نکنند، تعارف ندارد چراکه معتقدیم مدیر در تراز انقلاب برای حل مشکلات مردم صرفاً به شنیدن مشکل اکتفا نمی‌کند بلکه از نزدیک دیدن می‌کند و عزم جدی برای حل آن دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی