[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۲
  • دوره جدید

تارانتینو ژانر هراس‌انگیز را پیشنهاد می‌کند، روزنامه شیراز نوین

چه تارانتینو را دوست داشته‌باشید یا از او متنفر باشید، شما نمی‌توانید مسری بودن اشتیاق کوئنتین تارانتینو را انکار کنید. او هر زمان در حال گفت‌وگو برای یک مصاحبه و یا کار دیگری است، به فیلم فکر می‌کند؛ او هر از گاهی هم فیلم‌های محبوب خودش را به مخاطبان معرفی می‌کند. مثل چند روز اخیر که فیلم «شبکه اجتماعی» را بهترین فیلم دهه نامید. به گزارش باشگاه خبرنگاران، می‌توان برای گذراندن اوقات فراغت خود از چندین پیشنهاد ترسناک او استفاده کرد. شاید همگی این فیلم‌ها موفق و چشمگیر نباشند اما شاید نگاه تارانتینو فیلم‌های بزرگی هستند. او خودش اگرچه  ساخت فیلم ترسناکی در کارنامه ندارد اما خشونتی که در فیلم‌هایش مثل «بیل را بکش» استفاده کرده دست کمی ‌از ژانر وحشت ندارد. در ادامه با پیشنهاد‌های ژانر ترسناک تارانتینو آشنا می‌شویم.
خزیدن: تارانتینو فیلم «خزیدن» را یکی از محبوب‌ترین فیلم‌های خود در سال ۲۰۱۹ معرفی کرد. زمانی که فیلم را ببینید متوجه دلیل این علاقه که خشونت است، می‌شوید. اکساندر آژا در این فیلم داستان یک دختر در فلوریدا را روایت می‌کند که بعد از یک طوفان به همراه پدرش در خانه زندانی شده‌اند چرا که به خاطر سیل، تمساح‌های غول‌آسایی به خانه آن‌ها حمله‌ور شده‌اند.
هتل اسلاتر: این فیلم یک اثر ایتالیایی است که کلاوس کینسکی فیلد نیز در آن نقش‌آفرینی کرده است. این فیلم سینمایی قطعاً مورد پسند همگان نخواهد بود، اما قطعاً با تصویربرداری عالی و خشونتی بی‌پروا می‌تواند از فیلم‌هایی باشد که حداقل یکبار باید ببینید.
آزمون بازیگری: میکه تاکاشی این فیلم سینمایی را کارگردانی کرده است. اثری که به عنوان یک درام آغاز می‌شود، اما به مرور به فیلمی‌تاریک‌تر تبدیل می‌شود. ریو ایشیباشی نقش اصلی این فیلم را بر عهده دارد؛ این فیلم داستان مردی است که همسر خود را از دست داده و در تلاش برای پیدا کردن همسری دیگر است اما مشخص می‌شود که این شخصی که به تازگی با آن آشنا شده  آنطور که وانمود می‌کند، نیست.
سه چهره ترس: این فیلم سینمایی که سه داستان در فضای وحشت را روایت می‌کند اثری ایتالیایی است تا به میزان علاقه تارانتینو پی ببریم. یکی از این سه داستان، داستان زنی را روایت می‌کند که تماسی را دریافت می‌کند اما ریشه در گذشته او دارد و باعث وحشت او می‌شود. دو بخش دیگر به داستان شخصی که قصد دارد چند خون آشام را از بین ببرد و همچنین یک پرستار با تصمیمی‌سرنوشت‌ساز متمرکز است.
پوستی که در آن زندگی می‌کنم: این فیلم سینمایی به مخاطب اجازه می‌دهد تا در داستان فیلم، خودش را حاضر ببیند. رابرت لگار با بازی آنتونیو باندراس یک پزشک جراح پلاستیک است که پس از مردن همسرش در یک تصادف اتومبیل می‌سوزد و قصد دارد نوع جدیدی از پوست را اختراع کند که در مقابل آتش و نیش حشرات مقاوم باشد. او از کارش اخراج می‌شود و به همین خاطر تصمیم می‌گیرد به طور مخفیانه در خانه‌اش این پروژه را ادامه دهد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی