[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۶
  • دوره جدید

مهابادی: از دولت می‌خواهم به فجرسپاسی کمک کند، روزنامه شیراز نوین

داود مهابادی در خصوص شرایط  فجرسپاسی،‌ اظهار داشت: روزی یک جلسه تمرین می‌کنیم، در هفته چند روز صبح و بعد ازظهر به تمرینات‌مان ادامه می‌دهیم و شرایط خوبی داریم. امیدواریم شرایط مساعد شود و جامعه به روال عادی بازگردد و  بازی‌ها برگزار شود.
وی افزود: همه چیز مجهول است، یک تعدادی از بازیکنان تیم‌های دیگر بعد از شروع تمرینات به کرونا مبتلا شده‌اند و از این موضوعات غافل هستیم. خیلی از این بازیکنان اعلام کردند پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کردند و به کرونا مبتلا شده‌اند. از همه بدتر این است که این بیماری هیچ علامتی ندارد و مثل اجل معلق می‌ماند و برای همه وجود دارد. برگزاری مسابقات در این شرایط خیلی سخت است ولی باید با این موضوع کنار بیاییم و به زندگی ادامه دهیم.
سرمربی تیم فجر سپاسی در مورد برگزاری مسابقات فوتبال گفت:‌ مجبور هستیم بازی کنیم. ابتدا از فدراسیون فوتبال تکلیف می‌کنیم و بعد از مسئولان باشگاه‌. تصمیم گیرنده نیستم ولی به شخصه دوست دارم در شرایط صعود کرونا مسابقات برگزار نشود و اگر این بیماری ریشه‌کن شد، بازی‌ها برگزار شود.
مهابادی در خصوص صحبت‌های مدیرعامل فجرسپاسی در خصوص لغو بازی‌های فوتبال به دلیل کرونا عنوان کرد: فلاح وقتی شرایط جامعه را می‌بیند می‌گوید لیگ را تعطیل کنند، وقتی روزانه سه هزار نفر به این بیماری مبتلا می‌شوند و خیلی‌ها جانشان را از دست می‌دهند دلسوز مجموعه خودش و هموطنانش است. دوست ندارد نیروهای کارآمد و جوان این کشور مشکلی برایشان پیش بیاید حتی یک نفر هم داغدار این بیماری شود ارزش این فوتبال از بین می‌رود.
وی در خصوص تیم‌هایی که اصرار به برگزاری ادامه لیگ دارند، خاطرنشان کرد:‌ همه تیم‌ها هزینه کردند، بعضی بیشتر و بعضی کمتر. این طبیعی است که اصرار به برگزاری مسابقات داشته‌باشند، بودجه ما دو میلیارد است و آنها خیلی بیشتر. بحث هزینه‌ها یک طرف است ولی شرایط جامعه طرف دیگر. 8 بازی دیگر مانده و تیم ما در نیم فصل اول، دوم جدول بوده است و در چند بازی متوالی نتوانستیم نتیجه لازم را کسب کنیم. شاید در این 8 بازی ما اوج بگیریم و خیلی‌ها هم در این بازی‌ها افت کنند. تا سوت بازی‌ها زده نشود کسی نمی‌تواند پیش‌بینی کند چه اتفاقی رخ می‌دهد. باید بنا را بر صداقت و سلامت جامعه بگذاریم. 
وی  افزود: من خبری دیدم که گفته‌اند اگر لیگ برگزار نشود نمی‌توانیم نماینده‌ای در لیگ قهرمانان آسیا داشته‌باشیم. این موضوع واجب است که لیگ برگزار شود. قهرمان ایران که نمی‌تواند در بازی‌های محلی بازی کند باید در آسیا حضور داشته‌باشد. آسیا بدون تعیین قهرمان نماینده‌ای را قبول نمی‌کند.
مهابادی در خصوص مشکلات باشگاه فجرسپاسی،‌گفت: دولت به صنوف و مردم آسیب‌دیده از بیماری کرونا کمک کرده است. از دولت درخواست دارم  با توجه به این که ما تیم صنعتی نیستیم و مردمی‌اداره می‌شویم، همچنین تعدادی سرباز در این تیم حضور دارند به این تیم کمک شود. 5 ماه است باشگاه تعطیل است و از شرایط مالی مناسبی برخوردار نیستیم و هیچ کسی در این باشگاه ریالی دریافتی نداشته است.
وی تصریح کرد: فقط در رسانه‌ها می‌بینیم فلان باشگاه 80درصد دریافتی داشته و ما از آن ذوق‌زده می‌شویم. مدیریت باشگاه با تلاش‌هایی که انجام داده است 25 درصد به مربیان‌مان پرداختی داشته، همه تیم‌ها به جز چند تیم، دولتی هستند. وقتی به باشگاه‌های دیگر چندین میلیارد کمک می‌شود باید به فجر هم کمک کنند. در استان فارس باید نگاه ویژه به تیم فجر داشته‌باشند و به داد این تیم برسند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی