[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۹
  • دوره جدید

ورود نافرجام سوداگران به شیراز ، روزنامه شیراز نوین

رمانده انتظامی‌استان گفت: با تلاش مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان، 211 کیلو مواد مخدر در ورودی شیراز کشف شد.
سردار «رهام‌بخش حبیبی» در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: صبح دیروز مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان حین گشت‌زنی در محورهای مواصلاتی منتهی به شیراز، به یک سواری 405 مشکوک و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.
سردار «حبیبی» با بیان اینکه در بازرسی از آن خودرو میزان 166 کیلو تریاک و 45 کیلو حشیش کشف شد، افزود: در این خصوص یک نفر قاچاقچی حرفه‌ای دستگیر شد.
فرمانده انتظامی‌استان فارس با بیان اینکه یک سواری 405 که اسکورت محموله بود نیز توقیف و راننده نیز دستگیر شد، گفت: متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.
کشف کالای قاچاق میلیاردی در شیراز 
همچنین فرمانده انتظامی استان از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش 10 میلیارد ریال در بازرسی از یک انبار در شیراز خبر داد.  سردار «رهام‌بخش حبیبی» در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی استان با اقدامات فنی و تخصصی از دپو مقدار زیادی کالای قاچاق در یک انباری در یکی از محله‌های شیراز مطلع شدند.
سردار «حبیبی» افزود: پس از هماهنگی با مقام قضایی مأموران به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آن انبار موفق شدند 2 هزار و 273 عدد روشویی، وان حمام، جا صابونی و ... کشف کنند.
فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش اموال مکشوفه را 10 میلیارد ریال برآورد کردند، عنوان داشت: در این خصوص پرونده تشکیل و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.
توقیف پراید حامل یک میلیارد کالای قاچاق
به گزارش دریافتی شیراز نوین فرمانده یگان تکاوری استان از توقیف یک سواری پراید و کشف انواع کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در محور فیروزآباد-کوار خبر داد. سرگرد «محمدصالح امینی» در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در راستای مبارزه با قاچاق و جلوگیری از هدر رفتن سرمایه‌های ملی، مأموران یگان تکاوری استان هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور فیروزآباد-کوار به یک سواری پراید مظنون و آن را متوقف کردند.
سرگرد «امینی» افزود: مأموران موفق شدند در بازرسی از آن خودرو، 91 دستگاه ضبط و باند خودرو و 43 رول برچسب شیشه دودی خارجی قاچاق و فاقد مجوز گمرکی را کشف کنند. فرمانده یگان تکاوری استان با بیان اینکه ارزش اموال مکشوفه برابر نظر کارشناسان، یک میلیارد ریال برآورد شده است، بیان کرد: در این رابطه یک نفر دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضائی شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی