[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۶
  • دوره جدید

شیاد جاعل در تور اطلاعاتی پلیس فسا گرفتار شد، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی‌شهرستان فسا از دستگیری فردی شیاد که با غصب عنوان بازرس و جعل مدارک از سوی یکی از مقامات ارشد کشوری، اقدام به کلاهبرداری از صنوف می‌کرد، خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «فرج رستمی» در تشریح این خبر گفت:  مأموران پلیس نظارت بر اماکن عمومی‌این شهرستان حین سرکشی از صنوف، گزارش اخذ وجه نقد تحت‌عنوان جریمه از تعدادی متصدیان توسط فردی ناشناس را دریافت کردند که حساسیت مأموران را برانگیخت و پیگیری موضوع و شناسایی فرد مورد اشاره، به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت. این مقام انتظامی‌ ادامه داد: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد فردی جوان با ارائه مدارکی صادره از سوی یکی از مقامات ارشد کشوری، خود را بازرس معرفی کرده و اقدام به بازدید و دریافت جریمه نقدی از تعدادی صنوف می‌کرده است.
سرهنگ «رستمی» اظهار داشت: با دستور مقام قضائی و پس از انجام اقدامات فنی شبانه‌روزی، افسران پلیس موفق شدند بازرس جعلی را حین بازدید از صنوف شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه در حالی دستگیر کنند که تدارک برنامه کلاهبرداری از ادارات دولتی نیز دیده بود. فرمانده انتظامی‌فسا با اشاره به کشف مدارک جعلی اعم از 2 فقره کارت شناسایی با عناوین قاضی دیوان عالی کشور و قائم مقام سازمان فرهنگی- هنری یکی از مقامات ارشد کشوری و همچنین نامه مجوز بازدید از کلیه صنوف در مخفیگاه متهم، خاطر نشان کرد: تاکنون 12نفر مالباخته شناسایی شده‌اند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی