[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۷
  • دوره جدید

معاون ورزش و جوانان فارس: مدیریت یا سرپرستی یک اداره کل گوشت نذری نیست، روزنامه شیراز نوین

به گزارش " شیرازه"علی رضایی، معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان فارس دوشنبه ١٩ خرداد در یک کنفرانس خبری ضمن تبریک هفته فرهنگ پهلوانی،گفت: از دیرباز تاکنون ورزش‌های‌ملی و زورخانه‌ای‌در کنار هم بوده و نه تنها تضادی و تفاوتی میان این دو وجود نداشته بلکه جهت تکمیل و رشد یکدیگر تأثیرات مثبتی برجای گذاشته است.
وی با اشاره به این که از سوی رسانه‌های‌بیگانه برای دو قطبی کردن ارزش‌های ما و علیه جمهوری اسلامی برنامه‌ریزی شده، افزود: ورزش‌های ‌زورخانه‌ای ‌از هزاران سال پیش مورد توجه و الگوی جوانان بوده و همچنان اهداف خود را دنبال خواهد کرد.
فراخوان مسابقه عکس ورزش زورخانه‌ای
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان فارس با بیان این که به مدد ارزش‌های‌ملی و ورزش‌های‌زورخانه‌ای‌فرهنگ غنی شکل گرفته، ادامه داد: برای تشویق جوانان به ورزش‌های‌زورخانه‌ای ‌فراخوان مسابقه عکس ورزش زورخانه‌ای و فراخوان مقاله و پژوهش با محوریت نقش جوانی و جوانمردی به عنوان مهم‌ترین برنامه‌های اداره کل ورزش و جوانان فارس در نظر گرفته شده که در هفته فرهنگ پهلوانی اجرایی می‌شود.
رضایی در بخشی از سخنان خود به ماجرای دستگیری مدیرکل ورزش و جوانان اشاره کرد و گفت: عملکرد هر یک از مسئولان و افراد باید ملاک قضاوت‌ها باشد چرا که به اندازه تاریح ورزش فارس طی ۵ سال گذشته اقدمات بی‌نظیری انجام شده و امید بر این می‌باشد که به پاس و قدردانی از این خدمات این موضوع نیز ختم بخیر شود.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان فارس افزود: به زودی با بررسی‌های‌ وزارت ورزش و جوانان در خصوص مدیریت این اداره کل تصمیم‌گیری خواهد شد.رضایی به انتشار مطالب کذب در شبکه‌های اجتماعی انتقاد کرد و گفت: مدیریت یا سرپرستی یک اداره کل گوشت نذری نیست و سهم خواهی هم در آن جایی ندارد.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس در پایان افزود: ما همیشه و در هر زمان قدردان زحمات همه مسئولینی که برای ورزش استان فارس قدم برداشته‌اند، خواهیم بود.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی