[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۹
  • دوره جدید

افتتاح ۸۸۵ میلیارد ریال پروژه در هفته جهاد کشاورزی ، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس خبر داد:
افتتاح ۸۸۵ میلیارد ریال پروژه در هفته جهاد کشاورزی 
ایسنا-  رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس از افتتاح ۶۶ پروژه با اعتباری بالغ بر ۸۸۵ میلیارد ریال با هدف اشتغالزایی ۲۲۶ نفر و کمک به رشد تولید در این بخش به مناسبت هفته جهادکشاورزی خبر داد.
محمد مهدی قاسمی‌سه‌شنبه 20 خرداد در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه طرح‌های قابل افتتاح در هفته جهاد کشاورزی، در زمینه‌های صنایع تبدیلی و غذایی، آب و خاک، تولیدات گیاهی و دامی‌است، افزود:  ۲۱۴۵ نفر از افتتاح این طرح‌ها بهره‌مند می‌شوند. او همچنین با بیان اینکه بیش از ۴۵۹‌میلیارد ریال تسهیلات و افزون بر ۴۴میلیارد ریال اعتبارات دولتی به پروژه‌های مذکور اختصاص یافته است، یادآور شد: روز 27 خرداد ماه پروژه‌های شاخص بخش کشاورزی به صورت همزمان در کل کشور به شکل غیرحضوری و ویدئو کنفرانس توسط وزیر جهاد کشاورزی افتتاح می‌شود. 
رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس با بیان اینکه  پنج پروژه این استان توسط وزیر جهاد کشاورزی گشایش خواهد یافت، تجدید بیعت با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) وشهدا با حضور در گلزار شهدا و گلباران قبور مطهر آنها، تجلیل از خانواده معظم شهدای جهاد کشاورزی، برگزاری مسابقه هفته جهاد کشاورزی برای عموم مردم را از برنامه‌های پیش‌بینی شده در هفته جهاد کشاورزی عنوان کرد.
به گفته قاسمی‌همچنین در این هفته مستند کوتاه، کلیپ، اینفوگرافیک در زمینه فعالیت‌های بخش کشاورزی توسط این سازمان تهیه  و در فضای مجازی پخش می‌شود.
او با بیان اینکه پوشش خبری مراسم و برنامه‌های اجرایی هفته جهاد کشاورزی با دعوت از رسانه‌ها و با رعایت تمام موازین بهداشتی انجام می‌شود، گفت: برپایی نمایشگاه عکس و تصاویری از دستاوردها وتوانمندی‌های بخش کشاورزی در قالب طرح‌های اینفوگرافیکی و ... درفضای عمومی ‌ساختمان‌ها از دیگر اقدامات در نظر گرفته شده به منظور هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن « هفته جهاد کشاورزی» است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی