[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

تولید، نفس تازه می‌کند، روزنامه شیراز نوین

رئیس مجلس شورای اسلامی‌گفت: نیازمند اولویت‌دادن به نظارت و برداشتن موانع در حوزه جهش تولید هستیم. به گزارش ایسنا، محمدباقر قالیباف که دیروز در جلسه شورای نگهبان شرکت کرده بود، پس از پایان این جلسه گفت: ما نیازمند دقت و اثرگذاری قوانین هستیم که با یک همکاری و هماهنگی نزدیک محقق می‌شود. جلسه‌ دیروز که به دعوت شورای نگهبان و آیت‌الله جنتی تشکیل شده بود اولین جلسه‌ای بود که برای این موضوع تشکیل شده است. جلسه ما، جلسه مفیدی بود تا بتوانیم یک هم‌افزایی مخصوصاً در سیاست‌های کلان قانون‌گذاری داشته‌باشیم. رئیس مجلس شورای اسلامی‌با استناد به پیام ۱۷‌بندی مقام معظم رهبری اظهار کرد: این جلسات در واقع برای افزایش همکاری پیرامون پیاده کردن ابلاغیه‌های مقام معظم رهبری است. این ابلاغیه‌ها مبنای کار برای مجلس شورای اسلامی، شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام است.
قالیباف ادامه داد: امیدوارم با چنین جلساتی موضوعاتی مثل قانون انتخابات با سرعت و دقت تصویب شود و موضوع معیشت و اقتصاد که اولویت همه مسئولان است به دقت رسیدگی شود.
رئیس مجلس در پایان اظهار کرد: ما نیازمند اولویت‌دادن به نظارت در کنار قانون‌گذاری و برداشتن قانون‌های مانع در زمینه‌ جهش تولید هستیم. امیدوارم امسال که سال «جهش تولید» است بتوانیم با همکاری دولت و مجلس شورای اسلامی‌موارد فوق را عملیاتی کنیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی